Šta je novo?

Hardver za kopanje (GPU,CPU itd.)

Ok. Nisam ni znao da je izbacena obicna, to mora da se ovih dana pojavilo. Onda se ne isplati uzimati tu obicnu. Izvinjavam se, nisam znao da ih ima.
 
Probao da predjem sa Rvn na eth jer vidim da dosta ljudi ima sa 3070ti oko 55 mh ali ni da cuje,korist hiveos i stavio sam lolminer,pustio bez oc podesavanja oko 43-45,podesim gpu 1400,mem 2400 pl na 170w i malko podigne i to je to,posle par minuta pukne,moracu se vratiti na Rvn
 
Meni 3070ti baca oko 57mh/s na lolMiner. Ali na windowsu. core 1300, + 1300 mem. Potrosnja oko 170-180w
 
A sta mislite o antimmineru a11pro,kopa 2000mhs
Mislim da treba da budes mnogo oprezan u smislu placanja, Ja sam ga za malo porucio jos marta/aprila kad je bio u najavi. Bio je najavljen za maj, najkasnije jun a onda je samo odlozeno. Ako mozes fizicki da ga preuzmes i da ga pre toga testiras to i nekako ali davanje avansa i slicno izbegni. Jos jedna stvar u vezi antminera, posto kopa ETH a da kazemo da je kraj kopanja donekle blizu, posle ces njim imati bas ogranicene mogucnosti jer pitanje sta ce biti i sa ostalim valutama kada svi predju na njih, Kartice ce moci da se prodaju po nekim niskim cenama ali bar deo ce da se izvuce. Ovo je samo moje misljenje bez nekog iskustva sa antminerom!
 
Kazu u suportu da ako ne stigne za 24 dana mogu zatraziti povrat novca bez obzira da li je paket u putu
Inace navodno stize za 8-10 dana
Nemam fizicki,odnosno ia al nisam lud da platim 3x skuplje nasim koji prodaju
Naso sam isto 10pro koje bi izaso 2700usd 500mh/s 950w,takvo je kod nas 10k e
 
Po trenutnoj tezini do 01.03.2022 iskopace 1.287 ETHa
A koji su jos troskovi na ovu cenu? Carina? Porez?
 
Po trenutnoj tezini do 01.03.2022 iskopace 1.287 ETHa
A koji su jos troskovi na ovu cenu? Carina? Porez?
Carina,porez sve uracunato,barem tako pise
Warranty:
A 180-day warranty is provided starting from the shipped date.
Before shipping: Strict quality inspection and carefully packed.
Within warranty period: Free repair/replacement service.
After warranty period: There will be repair/replacing cost incurred.
After-sale support: Technical support and repairing service are available for the full life of the miner.

Innosilicon Services:
Return & Refund Policy: Once sold not refundable, unless Innosilicon fails to ship your order due to Innosilicon liability Or, product received is significantly different from Innosilicon description (submodel switch doesn’t qualify for reason to refund)
On-time Delivery: If you do not receive your purchase within 23 days(which excludes preorder items or shipping delay caused by customs reasons, wars, or any other contingencies beyond the Innosilicon control), you can ask for a full refund before order completion.

Processing & Shipping Time:
All orders will be dispatch Upto 24 Hours from our Innosilicon Warehouse, in case of bulk order we may take a day or two to ship the product via (DHL Express/ UPS/) after full payment of the order has been verified (Payment via Coinbase Bank gateway would take a couple of hours or max by 1 business days to verify the transaction). International delivery usually takes about 5-8 business days.

Delivery Time:
DHL Express: 7-8 Business days
UPS Express: 9-10 Business days

Taxes/Customs/Extra:
– We assume all of the responsibility, risk, and costs associated with transporting goods until the buyer receives the packages.
– There is no customs taxes or hidden charges you should pay for. (We are fully responsible)
– We will reduce the price on the invoice by about 70% to avoid customs duty. this will be implemented internationally.
– The package will include authorization of use.
 
Msm da je yabranjeno ovde na bencu reklaamiranje ali mogu poslati na PP

INNOSILICON
 
Ovo je prevara 99.99%. Za taj novac ne mozes da kupis 3090 karticu. Postoje na stotine fake sajtova za prodaju minera! Kao sto verovatno odavde mnogi vec znaju za slucaj onoga sto svaki dan na KP pravi novi nalog i prodaje kartice 3080 za 500 e samo mu prvo posalji avans.
 
A10 pro za 2700$, rok otplate 2.5 meseca ako racunas i struju 3 meseca. Razmisli da li je to realno. Jos njihov transport i carina(pdv 20%+10% carina na vrednost robe sa pdv znaci ukupno 32% od onoga sto si platio-i sve to oni da plate a ti samo da ukljucis masinu)) I DHL isto oni da plate. Ovo oko carine bas znam jer stalno imam posla sa njima. Da bi ti priblizio kako to ide, npr ti porucis a10 pro on stigne na carinu oni odmah ukucaju ovaj pojam ono im izbaci cenu 9-10.000$ a ti platio 2700$ odmah te zovu i traze dokaze o uplati. Ti posaljes kripto screenshot on kazu vazi, u najboljem slucaju bi platio 3200$ carinu. Sve ovo ti pisem da bi shvatio koliko je ovo nerealno.
 
Jos jedna stvar u vezi antminera, posto kopa ETH a da kazemo da je kraj kopanja donekle blizu, posle ces njim imati bas ogranicene mogucnosti jer pitanje sta ce biti i sa ostalim valutama kada svi predju na njih, Kartice ce moci da se prodaju po nekim niskim cenama ali bar deo ce da se izvuce. Ovo je samo moje misljenje bez nekog iskustva sa antminerom!

Gde to pise kada ce ETH prestati da se kopa i da ce graficke kartice biti jeftinije?
 
I prosli put kad se bukvalno prestalo sa kopanje cena karti nije bila jeftina
Sad ima jos puno za kopanje pored ETH tako da cena moze biti blago korigovana ako uopste bude
 
Ja sam nesto malo kopao RVL.
Da li ima neku buducnost nemam pojma.
Pratio sam diff chart pa sam kad je bio ovaj poslednji pad opet kopao jedan dan i to je to.

Pored ETH kopam pomalo i ZIL na Ezil.me pool-u. I pomalo RVN. Vidim da je RVN imao ptoletos ATH na 0.29 usd, a 10.01.2022 ide i halving pa kontam da ce biti nekad nesto i od njega.

Nije bas da je odgovor na tvoje pitanje, al eto da podelim sta radim.

Svakako bilo bi super ako neko ima neki coin na koji tipuje pa da podeli ovde.

Znam i da ce Firo krajem meseca preci na novi algoritam. Ne znam sta to znaci u perspektivi za nas majnere pa ako ima neko ko je upucen. ..
 
+1, potvrđujem da carina prihvata screenshot kripto uplate kao dokaz o plaćanju.
 
Nazad
Vrh Dno