Šta je novo?

Handy Backup 3.5

Igor

Čuven
Učlanjen(a)
15.12.2001
Poruke
268
Poena
620
Moja oprema  
CPU & Cooler
Intel 12900K & SILENT LOOP 2
Matična ploča
ASUS ROG MAXIMUS Z690 HERO
RAM
KINGSTON DIMM DDR5 64GB 5600MHz Fury Beast
Storage
SAMSUNG MZ-V8P1T0BW 980 PRO 1TB M.2
PSU
Seasonic PRIME TX-1000, 1000W
Kućište
Corsair Carbide 600C
Monitor
Dell U4021QW
Miš & tastatura
REALFORCE R2 & Logitech MX Master 3S
Mobilni telefon
iPhone 15 PRO MAX
Pristup internetu
  1. Optički internet
Pozdrav,

da li je neko uspeo da pronadje crack za gore pomenuti program, vec par dana ga trazim, ali nista... :(

Inace, ako neko zna neki, da kazem bolji, program za backup i ima full verziju (crack koji radi), moze i to :).
 
Zar niko ne zna?
 
Igor je napisao(la):
Zar niko ne zna?

Program je odličan u svojoj klasi. NIsam isprobao bolji backup program od ovoga.

Ključevi za 3.5 verziju koji se mogu naći uglavnom ne odgovaraju programu koji je lako dostupan na internetu.

Imaš noviju verziju (3.9) na:

h**p://www,ttdown,com/softview.asp?softid=6179

sve sa ključem.

Čini mi se da program ima u sebi internet bombicu, pa ne bi valjalo da ti je aktivan dok si na vezi. Kažem "čini mi se" jer nisam sasvim siguran.
 
Nego nesto odavno nisam govorio, kineski pa ne mogu bas da se snadjem gde da kliknem za dl.
 
milos1985 je napisao(la):
Nego nesto odavno nisam govorio, kineski pa ne mogu bas da se snadjem gde da kliknem za dl.

Ti si bas poranio sa odgovorom, 12 dana. :) Ni ja ne znam kineski ali skroluj na dole skoro do kraja stranice i tamo lepo piše na engleskom, a to je ujedno i link za direktan download.

Ja imam instaliranu podršku za kineski jezik u IE, ako to nemaš moguće je da ti prikazuje stranicu drugačije nego meni, to ne znam tačno:confused:
 
Nakon duge potrage za backup programom koji ima malo naprednije opcije (backup preko mreze, backup otvorenih fajlova,...) i silnog nerviranja sto za neke sjajne programe nisam nasao serial ili crack , nabasao sam na nesto odlicno: TaskZip.
http://www.pb-sys.com/

Radi se o freeware-u, malen je (download 2,6MB), podrzava sve gore pomenute opcije (plus sve standardno za backup program), a fajlove pakuje u obicne ZIP arhive.

Uglavnom, prezadovoljan sam, radi mi u mrezi 60 racunara. Preporuka za TaskZip.

Inace, najbolji po meni program te namnene koji sam vidio je BackupPro2001. Petljao sam se sa nekom demo verzijom, pa sa nekom shareware... Ima li neko funkcionalnu verziju ovog programa?
 
grunf je napisao(la):
Nakon duge potrage za backup programom koji ima malo naprednije opcije (backup preko mreze, backup otvorenih fajlova,...) i silnog nerviranja sto za neke sjajne programe nisam nasao serial ili crack , nabasao sam na nesto odlicno: TaskZip.
http://www.pb-sys.com/

Radi se o freeware-u, malen je (download 2,6MB), podrzava sve gore pomenute opcije (plus sve standardno za backup program), a fajlove pakuje u obicne ZIP arhive.

Uglavnom, prezadovoljan sam, radi mi u mrezi 60 racunara. Preporuka za TaskZip.

Inace, najbolji po meni program te namnene koji sam vidio je BackupPro2001. Petljao sam se sa nekom demo verzijom, pa sa nekom shareware... Ima li neko funkcionalnu verziju ovog programa?

Nisam imao priliku raditi sa tim (BackupPro2001) programom tako da ti u vezi sanjim ne mogu pomoći ali mogu da ti preporučim d isprobaš (ako već nisi) "Backup NOW" (ima oko 10 MB) profesionalni program za namene backupa, ima ga na FOSI-ju. Lično ga nisam probao, nije mi trebalo nešto sa toliko funkcija koje ja ne koristim, tako da ne znam nešto o njemu, ali računam ako je profesionalan i ako je na FOSI-ju, mora da ima razlog za to.

A TaskZip ću da isprobam.
 
Kod TaskZip-a mi se najvise svidjelo to sto je totali freeware, a radi sve sto mi treba...
Uzgred, ono sto mi se takodje svidja je da je veoma lak za upotrebu (sve radi kroz wizarde), a arhive su mu obicni zip fajlovi.

Mada nije 100% za profesionalnu upotrebu, recimo od tipova backupa podrzava samo potpuni i inkrementalni, nema npr. diferencijalni backup...

Da li je Backup NOW shareware ili freeware (bitno mi je zbog firme)?
 
grunf je napisao(la):
Kod TaskZip-a mi se najvise svidjelo to sto je totali freeware, a radi sve sto mi treba...
Uzgred, ono sto mi se takodje svidja je da je veoma lak za upotrebu (sve radi kroz wizarde), a arhive su mu obicni zip fajlovi.

Mada nije 100% za profesionalnu upotrebu, recimo od tipova backupa podrzava samo potpuni i inkrementalni, nema npr. diferencijalni backup...

Da li je Backup NOW shareware ili freeware (bitno mi je zbog firme)?

Tažak Shareware (čim je na FOSI-ju možeš biti siguran da je ili shareware ili retail ili demo) (50-70$ zavisno od verzije) inace radi preko mreže, može da backupuje disk, bekapuje direktno na CD writer ili DVD writer i da ne davim imaš info na

http://www.ntibackupnow.com/default.asp


Handy backup takodje pakuje u običan zip fajl i vrlo mu je lako dodati nešto novo za backup, radi i preko mreže. Naravno nije savršen neke funkcije mu nedostaju, ali je vrlo jednostavan nema puno cimanja oko njega. Ako imaš veliki hard da ti prostor ne predstavlja problem možeš da odradiš sa njim sve šta ti treba i samo povremeno pobrišeš zastarele arhive.

Inače za svakodnevni backup, kada radiš sa malim fajlovima a potrebno ti je za slučaj greške da imaš verzije od više koraka unazad(svaki minut, svaki sat, nekoliko sati, dan, nedelja mesec dana...) od fajla (ili projekta) na kome radiš veoma dobro osmišljen je backup iz paketa "12 Ghosts" (sa puno kirisnih programa pored backup-a).
 
Nazad
Vrh Dno