Šta je novo?

H2OCoin [H2O]

@ThisWeeksCoin
Svaka cast za ideju, to sam vec rekao.
Svaka ti cast i na PR-u i na marketingu, tu si odradio.
Zakazao si kao organizator celog projekta. Ljude koji su trebali da odrade posao si sam birao i prema tome trebalo bi da prihvatis kompletnu krivicu.
Iz cele price se vidi da si vec radio promocije drugih coina i da tu imas iskustva ali si podcenio posao organizatora i krenuo u pricu sa stavom "lako cemo".

Sto se interesovanja tice, ocito si procenio da nema zato sto ti nismo trollovali temu kao na bct.
Ja sam temu video kad si izbacio, procitao, pomislio ok je ideja, i to je to, cekam launch, stvarno nije bilo nista za napisati.

Sta da ti kazem, prilicno si se izbrukao i unazadio reputaciju koju si imao.
Pozdrav i sve najbolje u daljem radu.
 
@ThisWeeksCoin
Svaka cast za ideju, to sam vec rekao.
Svaka ti cast i na PR-u i na marketingu, tu si odradio.
Zakazao si kao organizator celog projekta. Ljude koji su trebali da odrade posao si sam birao i prema tome trebalo bi da prihvatis kompletnu krivicu.
Iz cele price se vidi da si vec radio promocije drugih coina i da tu imas iskustva ali si podcenio posao organizatora i krenuo u pricu sa stavom "lako cemo".

Sto se interesovanja tice, ocito si procenio da nema zato sto ti nismo trollovali temu kao na bct.
Ja sam temu video kad si izbacio, procitao, pomislio ok je ideja, i to je to, cekam launch, stvarno nije bilo nista za napisati.

Sta da ti kazem, prilicno si se izbrukao i unazadio reputaciju koju si imao.
Pozdrav i sve najbolje u daljem radu.

Prvi put je skoro uspeo.
Zasto nije uspeo?

- Developer nije uradio premine. ( Da, tako je, nije uradio premine -za IPO shares- )

Zar nije ironija? - Coin je fail-ovao, jer nije imao premine? (LOL.)

Pre toga, nisam imao ni vest, ni od jednog od 2 dev-a, sto su radili na coin-u. ( Jedan od njih nije se ni pojavio. On je bio zaduzen sa MAC OS wallet i nekoliko perm-nodes. )
Drugi se pojavio 1 sat i 12 minuta, tacno, pre planiranog launch-a. Lik je iz Australije inace. Kod njega je bilo oko 6AM ( launch time )

- Drugog nisam ni hteo ni da pitam gde je bio ni sta je radio. Dosao je sledeci dan.


Da budem iskren, nije mi stalo do reputacije toliko, nego hocu/hteo sam da budem konkretan prema svima. Ali nije zavisilo od mene.

Prihvatam celu odgovornost. Ali morao sam da se izjasnim, da ne bih jeo vise g****a nego sto bi trebalo :)


Hvala ti na pozitivnim i manje pozitivnim komentarima.

Postujem svaciji odgovor, kakav god on bude bio.



Ko casti kafu? :)



TWC
 
@ThisWeeksCoin
Nisam ja hteo da te trazim po IP-u ali svejetno castim kafu. ;)
Ovaj jedan pio celo vece pa se pojavio pijan a ovaj drugi bio koma pa zavrsio na infuziji. :D
 
@ThisWeeksCoin
Nisam ja hteo da te trazim po IP-u ali svejetno castim kafu. ;)
Ovaj jedan pio celo vece pa se pojavio pijan a ovaj drugi bio koma pa zavrsio na infuziji. :D

Dok se radi o ludaku koji je iz Australije, sve je moguce :p

-

UPDATE:


Dev je popravio error koji je dobijao na compiling-u za wallet.

Na dobrom smo putu za launch!
 
ljudi, jel moze ovo da se kopa preko gui minera, ono kao standardno ili ima neka spec podesavanja?
 
Skini najnoviji GUIminer, imaš ubačen vertminer u njega i trebalo bi onda da možeš da kopaš sa njime. :)
 
A kolko vidim taj zvrji prazan, tako da...
vlax tebi bi trebao neki promoter, da privuce i neke ljude sa strane.

lepo izgleda svi bench poolovi u jednom ,ideja nije losa ja mislim ,jos kad bi mogle stvari da se pokradu sa njega pa da bude lakse ja doniram uz kopanje ako je izvodljivo
 
da, sad vidim, poslao sam pp za ispravku
 
Šta mu dođe ovaj podatak i težina koja je već 8?

xp63ut.png
 
Smanji fee brate, deres nas :D
 
ok, sad samo da se wallet iskompajlira pa mozemo da pocnemo....
 
ljudi kako da podesim gui miner (ovaj novi sto kopa i te sa N, npr 7850, koja podesavanja, kuca mi driver na ona standardna za scrypt
 
Nazad
Vrh Dno