Šta je novo?

Guild Wars

Imam samo jos nekoliko pitanja, kada se predje igra da li postoji jos neki vid zabave u okviru nje, i da li autori igre dodaju redovno nove misije i nove teritorije, znam da u wow-u dodaju redovno nove misije i teritorije bar sam tako cuo od coveka koji igra wow.
 
Pa ... nove misije i teritorije i nisu baš česte. Ako se dobro sećam samo je čuveni "Sorrow Furnace" nov (ispravite me ako nisam u pravu). Najbolji vid zabave kad "pređeš" igru su GvG (guild vs guild) i PvP (player vs player) borbe. To je ono što bi trebalo da bude prednost u odnosu na WoW. Mene je samo smorilo ograničenje na 20lvl pa igru nisam igrao od septembra, mada ako budem imao vremena oko nove godine :)
 
Kakvo ogranicenje, hoces da kazes da kada doguras do 20 levela nemozes vise da napredujes, hoces da kazes da je to maksimalni level koji moze da se dostigne!?!?
 
Bas to. Posle 20 lvl-a dobijas samo skil poene!!!
 
Kada dostigneš lvl20 imaš još 2 questa za po 15 attribute poena (30 atributa nije malo uopšte). To je nešto kao lvl22 :)
 
Kad predjes kampanju, mozes da farmujes i skupljas iteme (kao Icy Dragon Sword koji su skoro ubacili), ides u Underworld i Fissure of Woe (mnogo za*ebani dungeon-i sa high level monsterima ili igras PvP. Cela stvar sa lvl20 i jeste da neko ne bi bio lvl100 i samim tim jaci od nekog ko ne trosi 25 sati dnevno na igranje. Posle lvl20 sve je u skillu, razmisljanju i refleksima.
 
Taj underworld je samo za trcanje i bezanje! Jednom sam begao 2 minuta od nekih monster-a. Salu na stranu to sto je cap 20 lvl jedna odlicna stvar i odrzava igru u jednom savrsenom balansu. Ali stvarno ovo je jedna od retkih igara koja je stvarno dobro izblalansirana. Kako kazu "ne postoji najbolja klasa".
Posle 20 lvl sve se svodi na nabavku FOW armour-a malo farming, zaradis koji kes i napravis jos 3 karaktera koje doguras do 20 lvl i pikas PvP i GvG.

Pozdrav
 
Pet-a možeš da imaš samo ako si Ranger a onda će ti se sve samo kasti ;)
 
Može li se odnekund skinuti sav onaj artwork u knjizi 2 special editiona? Neki crteži su jednostavno prekrasni.
 
Zahvaljujem!
I posipam se peplom što nisam lepo odmah overio zvanični sajt...
 
Vrh Dno