Šta je novo?

GTX460 brlja...

gervasius

Slavan
Učlanjen(a)
02.12.2006
Poruke
194
Poena
319
U pitanju je model ZOTAC GTX460 1GB, ima slika u Win7 ali od samog uključivanja na slici su male kratke horizontalne linije koje se konstantno iscrtavaju i nestaju, kao mreža po ekranu. Ne može se instalirati driver za Windows 7, sumnjam na problem sa memorijom na grafičkoj...da li se ovo može popraviti ili da bacam?! (nema ostvarivu garanciju)...
 
au malera kako nema garanciju :(

pa vrlo moguce da je memorija cao.. jel si probao kod nekoga josh kartu?
 
hmm, meni izgleda kao da se pregreva memorija, ali malo cudno na ovu ladnocu..
 
a cek,
kako nemas ostvarivu garanciju na novu kartu? (dosla od preko ili?)
 
Poslednja izmena:
Nema garanciju, došla ''preko bare'', pokušao sam da skinem onaj famozni Fermi Bios editor Lite za downgrade memory clock ali nema za download. Takođe sam flešovao BIOS ali opet ista greška na ekranu...:mad:
 
mozda ce da pomogne preduvavanje,
a eventualno i ponovo kuglanje memorije...
 
E sad, nisam na ti sa pojmovima koje si naveo, ukratko - kome da odnesem da pogleda a da to ne bude ''rerna sistem''?!

obrati se useru Cika Pera,
ili ako imas nekog ko ti radi u servisu mobilnih telefona,

ja sam tako osbosobio par graficki, 6600gt, neke ATi,
ali sve je to relativno bilo kratog perioda,
mada jednom decku sto sam odradio 6600gt je potrajala dugo i na kraju ju je prodao.
 
Nema garanciju, došla ''preko bare'', pokušao sam da skinem onaj famozni Fermi Bios editor Lite za downgrade memory clock ali nema za download. Takođe sam flešovao BIOS ali opet ista greška na ekranu...:mad:

Nemozes skinuti taj Fermi Bios editor Lite jer ga nema samo par ljudi ga poseduje.
Ali mozes traziti da ti oni moduju bios da smanje klok memorije:) ili rerna sistem:D
 
Turi je u rernu :) samo poskidaj plasticne delove
 
Zaobidji rernu, malo jaci fen, izoluj ostale dijelove alu-folijom.
Ima na poprvka ddr memorije covjek dobro opisao kako se radi.
 
Ma ništa, odneću kod čika pere i valjda čovek pomogne sa tim kuglanjem i preduvavanjem ili šta bilo... :)
 
Nazad
Vrh Dno