Villy_Da_Man Slavan Učlanjen(a) 28.02.2005 Poruke 2,289 Poena 390 31.01.2011 #1 Kad mogu da se očekuju veće količine ovih kartica kod nas u maloprodajama?
S solomonbg Slavan Učlanjen(a) 24.12.2006 Poruke 2,240 Poena 445 31.01.2011 #2 sta znaci "veca" kolicina? koliko vidim ima u firmi sa banera e****, a takodje i u at**-u .... zar to nije dovoljno?🙂
sta znaci "veca" kolicina? koliko vidim ima u firmi sa banera e****, a takodje i u at**-u .... zar to nije dovoljno?🙂
konstantinos Cenjen Učlanjen(a) 05.06.2010 Poruke 203 Poena 169 31.01.2011 #3 cuo sam da ce ima u marti cena biti malo povoljnija i bice vise proizvodjaca u ponudi ako ti nije hitno sacekaj
cuo sam da ce ima u marti cena biti malo povoljnija i bice vise proizvodjaca u ponudi ako ti nije hitno sacekaj
OP OP Villy_Da_Man Slavan Učlanjen(a) 28.02.2005 Poruke 2,289 Poena 390 01.02.2011 #4 solomonbg je napisao(la): sta znaci "veca" kolicina? koliko vidim ima u firmi sa banera e****, a takodje i u at**-u .... zar to nije dovoljno?🙂 Kliknite za proširenje... Pa nema ih na ni na ALTIjevom b2b servisu iti na Grappolovom 🙁 Ma nije mi hitno, čisto informativno 🙂
solomonbg je napisao(la): sta znaci "veca" kolicina? koliko vidim ima u firmi sa banera e****, a takodje i u at**-u .... zar to nije dovoljno?🙂 Kliknite za proširenje... Pa nema ih na ni na ALTIjevom b2b servisu iti na Grappolovom 🙁 Ma nije mi hitno, čisto informativno 🙂