Šta je novo?

GTX 560 Ti

Villy_Da_Man

Slavan
Učlanjen(a)
28.02.2005
Poruke
2,289
Poena
390
Kad mogu da se očekuju veće količine ovih kartica kod nas u maloprodajama?
 
sta znaci "veca" kolicina? koliko vidim ima u firmi sa banera e****, a takodje i u at**-u .... zar to nije dovoljno?🙂
 
cuo sam da ce ima u marti cena biti malo povoljnija i bice vise proizvodjaca u ponudi ako ti nije hitno sacekaj
 
sta znaci "veca" kolicina? koliko vidim ima u firmi sa banera e****, a takodje i u at**-u .... zar to nije dovoljno?🙂

Pa nema ih na ni na ALTIjevom b2b servisu iti na Grappolovom 🙁

Ma nije mi hitno, čisto informativno 🙂
 
Nazad
Vrh Dno