Šta je novo?

GTA V

Vrati datum na PC za par dana unazad.

Evo sve na veri high zauzece CPU.

GTA5_2015_04_16_19_03_40_564.jpg GTA5_2015_04_16_19_10_34_609.jpg
 
Poslednja izmena:
ja bih prodao taj apu jer ga ionako ne koristis (jer imas 7770) i ganjao najjaci athlon x4 koji moze da cucne na tu plocu.nisu eki maksimumi,ali zato su minimumi odlicni,uveliko siju sve haswell dualkorove.
Videcu kako se bude ponasao, do sad nije pravio problem.
Sto se tice tog vracanja datuma, dal mozda moze neka fora da se stavi datum unapred na kompu pre nego sto se prvi put startuje ogra i posle se jednostavno vrati datum?
 
I ja došao do prvog baga... Blitz heist, po završetku cele misije puca dok se (automatski) prebacuje sa Frenklina na Majkla. Vidim na RS sajtu da ima puno poruka na ovu temu, ali nema rešenja osim preskakanja cele misije i pomeranja automobila za beg u blizinu lokacije na kojoj će se nalaziti Majkl kako bi se izbeglo prebacivanje. Sve u svemu, bez veze...
 
jel moze sa nuuvema da se kupi karticom koju koristim za net, ili bas mora PayPal ?
Na nuuvem su rasprodati kljucevi prvi dan i ko zna hoce li dobijati kljuceve uopste vise. I da dobiju po onoj cijeni od 28e, tesko da ce da budu.
 
i5-4690 vs i5-4690K mi i nije neka razlika, dok i5-4440 kao da u nekim trenutcima dobija FX-8350. Izgleda da je ovaj naslov bas uposlio FX8xxx koristi sva jezgra.
 
Jel neko od vas presao celu igricu za ovih 6 dana otkad je izasla?
 
Ja tek 20%... nemam nesto vremena a tako bih je slatko okrenuo :D
 
po milioniti put,sam fx83xx rasplinjuje load po svim threadovima jer je u sustini proc sa 4 modula.nije ovoprva igra gde je bilo tako.
 
Dobro je da sam prodao FX 6300, inace bi i ja sad gledao 100% zauzeca i kako se maticna topi :d

Procesor jeste bukvalno 100% ali maticna ne moze da predje 35.Inace u nekim predhodinim postovim citam kako je ljudi "budze" sa grafickom 1gb...batalite se ljudi te komedije sem fxaa ne mozete nista da mrdnete znaci lazemo sami sebe,nema efekta..dakle graficke 1gb su odsvirale svoje.
 
Ne bih se slozio, to smo pokazuje da u GTA V procesor ne igra veliku ulogu.
Da ja nakacim r9 280x, imao bi iste rezultate, i ovako su 10-15% bolji od mojih.
 
I ja došao do prvog baga... Blitz heist, po završetku cele misije puca dok se (automatski) prebacuje sa Frenklina na Majkla. Vidim na RS sajtu da ima puno poruka na ovu temu, ali nema rešenja osim preskakanja cele misije i pomeranja automobila za beg u blizinu lokacije na kojoj će se nalaziti Majkl kako bi se izbeglo prebacivanje. Sve u svemu, bez veze...

Ja ne kontam na kojoj lokaciji se Majkl pojavljuje...? Tako da ne znam gde da parkiram auto za beg.
 
Ne bih se slozio, to smo pokazuje da u GTA V procesor ne igra veliku ulogu.
Da ja nakacim r9 280x, imao bi iste rezultate, i ovako su 10-15% bolji od mojih.


Upravo tako. Niti se može poraditi procesor koji ne može da se oc-uje, sa onim nasviranim.
 
Pa ne vidim po cemu to vidis da je razbijen mit? :) intelov cetvorojezgarni cpu na 3.3Ghz protiv amd-a sa 8 jezgra na 4.7Ghz?

Ajd dobro malo sam poredio babe i zabe... :) ali i dalje tvrdim da je mit i da je cisti marketing da je intel neuporedivo bolji. Jednostavno nesto sto ima 8 OSAM jezgara na 3 - 4 Ghz je najblaze receno AZDAJA! A evo vidim da GTA fino koristi svih 8 jezgara...
 
Mit je jedino tih 8 jezgara, ja sam godinama na AMD procesorima.
Iskreno iz finansiskih razloga, nemam dilemu sta bih uzeo.
Ja sam svoj FX prodao da kupim neki i5 (zeznuse me sa ovim poskupljenjem :D)
 
nije mit,nazalost je tako.kao i uvek amd izbaci hardver ispred sog vremena i pati jer ne postoji softver,srecom konacno su uzeli stvari u svoje ruke sa mantle-om i pogurali citavu stvar u pravom pravcu,sto jednom 3dfx-u nije uspelo.taj video dokazuje bas koliko je broj "jezgara" nebitan u svoj prici.sta mislis kako je onima na 5xxx i plocama od po kilo evra da ih sije 4690k na npr 4,7ghz i to poprilicno?za gejming je surova stvarnost da je sem u par naslova 4 jezgra,njihova hercaza i arhitektura najbitnija stvar,a trenutno nista bolje od haswell-ane postoji,koliko god mi navijali za underdog-a i voleli ih sto su zapravo inventivna kompanija.
 
Umart, zavisi sve od igre do igre, al ja
nebih svoj 8350 mijenjao ni za quasi jači intel. :p
 
zato sto si fanboj,tebe ne zanimaju cinjenice.da me ne razumes pogresno,kul je to,kao to je moj lajfstajl,alternativa sam,sve je to okej dok iz ubedjenja ne krene prica o velikoj zaveri i propagandi i kako je amd jaci jer ima 8 jezgara.kao sto sam svoj 8350 zamenio za i7 tako bi sutra vrlo rado se vratio na amd ako ponudi vise onog sto meni treba,a naradje na elbrus kojeg bi trpeo i da je 15 posto slabiji od 4790k (preko vec ne bih :) ).

treba da shvatite vec jednom da ostavite simpatije po strani i kako su oni tu zbog nas ne mi zbog njih.lojalan budi drugu,zeni/devojci/momku,porodici,kakva crna lojalnost kompaniji koja za cilj ima profit...
 
Imam jedan problemcic....svaki put kad udjem u igru,igra se pokrece na nekoj blesavoj rezoliciji pa non stop moram vracati manuelno na full hd....inace,igra je extra,konfa iz potpisa,sve odvrnuto na max koliko je moglo sem msaa,on mi je iskljucen,fps zakucan na 60...
 
zato sto si fanboj,tebe ne zanimaju cinjenice.da me ne razumes pogresno,kul je to,kao to je moj lajfstajl,alternativa sam,sve je to okej dok iz ubedjenja ne krene prica o velikoj zaveri i propagandi i kako je amd jaci jer ima 8 jezgara.kao sto sam svoj 8350 zamenio za i7 tako bi sutra vrlo rado se vratio na amd ako ponudi vise onog sto meni treba,a naradje na elbrus kojeg bi trpeo i da je 15 posto slabiji od 4790k (preko vec ne bih :) ).

treba da shvatite vec jednom da ostavite simpatije po strani i kako su oni tu zbog nas ne mi zbog njih.lojalan budi drugu,zeni/devojci/momku,porodici,kakva crna lojalnost kompaniji koja za cilj ima profit...

Molim lepo.
 
Imam jedan problemcic....svaki put kad udjem u igru,igra se pokrece na nekoj blesavoj rezoliciji pa non stop moram vracati manuelno na full hd....inace,igra je extra,konfa iz potpisa,sve odvrnuto na max koliko je moglo sem msaa,on mi je iskljucen,fps zakucan na 60...
U document u folderu rockstar games-GTAV imas settings
tu promeni u tvoju rezoluciju i snimi.
 
Narode zasto mi narodna verzija ne dozvoljava da promenim lokaciju instalacije, samo mi nudi C/, browse dugme ne radi...
 
Dajte neki savet za vožnju helikopterom, ubi me ova škola letenja :lupko: A taman sam počeo da zaboravljam noćnu moru koju sam imao istim povodom u GTA:SA.
 
Nazad
Vrh Dno