Šta je novo?

GTA V

ja sam znaci jos juce mogao da igram igricu!!!! samo sto sam *****... kad se ulogujes, samo sam trebao shift i tab da pritisnem i sklanja mi se poruka u desnom dnu i tu je ok i pokrece se igrica! ziveli, hvala vam :)
edit: je l' igra neko mp, ja bih cepao sa nekim, bar da razgovaramo, da se zezamo, ima li neki klan, osim onog sto je luka okacio?
 
Ovo je izgleda samo kontrast tweak, pa zato i ne utice na performanse.
 
Zavisi od preseta do preseta. Obično se skida do 5 fps-a u proseku sa tim presetima koji podešavaju kontrast i boje. E sad, ima i preseta sa hdr-om, pobošljanim osvetljenjem i to zna da skida i primetno više od 5 fps-a.

Ali, da, odlična stvar. Taj GTA V preset i nije baš pravi predstavnik sweetfx-a, pa je bolje pogledati ovaj npr, da se shvati u čemu je fora.

edit: dok ja otkucam tekst... :)
 
Zavisi od preseta do preseta. Obično se skida do 5 fps-a u proseku sa tim presetima koji podešavaju kontrast i boje. E sad, ima i preseta sa hdr-om, pobošljanim osvetljenjem i to zna da skida i primetno više od 5 fps-a.

Ali, da, odlična stvar. Taj GTA V preset i nije baš pravi predstavnik sweetfx-a, pa je bolje pogledati ovaj npr, da se shvati u čemu je fora.

edit: dok ja otkucam tekst... :)

Ne bih da kontriram ali taj preset konkretno meni licno mnogo daje svetlinu :( i ne samo to, bas nisam ljubitelj Quentin-Tarantino-vih preseta :)

Moj favorit je K-putt jer ne menja atmosferu, znaci zadrzava originalni smek igre samo unapredjuje na razne fore, mozda je suptilna razlika ali covek zaista ima iskustva i zna tacno sta radi. Super je i Omnipotus...

PS
Ne kazem da su ostali losi vec da ove najvise cenim(licni izbor da ne bude zabune :) ) .
 
a koja je fora sa onim
The Rockstar game services are unavailable right now. Please return to Grand Threft Auto V and try again later.
nesto ne radi kako treba ili?
 
takodje batak spamuje svaku temu... ali ajde... ali ajde sada ga gledam samo kao trola i nista vise niti ga svahtam ista ozbiljno. Nema teme gde njega nema i gde nije neka mirodjija ;-)
U ovoj temi jedva da imam par postova. A tebe najvise boli sto ti diram tvoju "bebicu" (ko prati temu iPhone6/6 plus zna za provale doticnog).
 
Prebacih ipak ovo cudo na ssd, predugo su trajali loading screen-ovi na hdd-u (pogotovo online) i ponekada se primecivalo da ne uspeva da ucita teksture dovoljno brzo.
Posto cu jos svakako neko vreme sigurno igrati, bolje neka radi kako treba. Jedino je malo potrajao backup+restore na steam-u posto ne moze obican cut+paste.
 
^ koji hdd imas?

Batace samo uzivaj ti i placi.
 
Poslednja izmena:
Mala pomoc, ako nije problem...

Skinuo sam igru ranije sa nekog torrent sajta, ali sam sada resio da je kupim preko steam-a i iskesirao sam 60 evra.
A pitanje je - jel postoji mogucnost da taj folder povezem sa steam-om, ili moram da odradim kompletnu instalaciju / download preko steam tj. da cekam 18 sati...
 
Kad se ocekuje narodna verzija? :D A moze i neki pm da se pusti za link posto na zalivu nema jos nista:D
 
Mala pomoc, ako nije problem...

Skinuo sam igru ranije sa nekog torrent sajta, ali sam sada resio da je kupim preko steam-a i iskesirao sam 60 evra.
A pitanje je - jel postoji mogucnost da taj folder povezem sa steam-om, ili moram da odradim kompletnu instalaciju / download preko steam tj. da cekam 18 sati...

Kopiraj folder (Grand Theft Auto V) sa fajlovima u X:\Steam\steamapps\common i startuj download. Steam ce proveriti fajlove i odraditi update...tako je barem u teoriji. :)
 
Kopiraj folder (Grand Theft Auto V) sa fajlovima u X:\Steam\steamapps\common i startuj download. Steam ce proveriti fajlove i odraditi update...tako je barem u teoriji. :)

Probao, ali mi sada skida i verziju sa steam-a u isti folder. Sada sam u debati da li da obrisem sve i pustim da odradi download ispocetka, ali ne znam da li to moze sada, kada je zapoceo dl?
 
uglavnom bi trebalo samo da pokrenes igru tu sto si prvo skinuo i trazilo bi ti da se ulogujes na social club i uneses kod..
 
Probao sam i to. Ubacim kod i dodjem do ekrana gde treba da skine update i onda mi izbaci neku gresku "The Rockstar update service is unavailable (code 2)"...
 
Lekic za najkasnije za 2-3 dana 3DM :D trenutno u fazi testiranja i resavanja bagova.
 
@Luka1
Ovo je već sedmi put da pišeš isto. OK, shvatili smo...
 
crossfire dva vapor x-a sa 16 giga rama i gledam, igra neigriva, a svi hvale da radi super. reko, aj maknem ja jednu karticu jer manje je više kako kažu. i igra proradila ko velika! pao mi je kamen sa srca :D igrao sam malo online, i zabavno, baš zabavno...
 
Ma kakav lekić, ne' ja da čekam to. Čim dodje u Brazil eto mene u Los Santosu!!
 
Nazad
Vrh Dno