Šta je novo?

GTA V

Kupuje se to u Warstock-u koliko se sećam. Dakle mobilni telefon,internet i tamo u warstock nadješ

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ali prvo trebaš da kupiš kamion terrorbyte i da završiš par misija
 
Super, kad bi ja znao sta je Warstock :D To klinac igra od nepunih 8 godina, ja sam igrao samo Story pre par godina. Videcu onda da mu ja to odigram i nabavim, ako ima para.
Hvala za info
 
Ali prvo trebaš da kupiš kamion terrorbyte i da završiš par misija

Ne mora :) Može i bez toga da kupi. Ali ne može da ga nadograđuje i to... Sad je opresor na popustu, ortak kupio bez terobajta, pa ce to na tamo kad on bude na popustu.

Gledajte da sve što možete kupujete na popustima :D
 
One misije nakon sto se zavrsi igra uopste ne kapiram ... gde treba da bijem .. :D
 
Onaj leteci motor je 3.9mil, nisu normalni. Kako moze jeftinije da se dobije, kad su akcije?
Ili da mu aktiviram nov nalog posto imam na Epic ono kad davali, tamo bese dobija 10 miliona?
 
Ne dobijaš 10 milki već tolko vrede svi objekti koje dobiješ uz taj premium gta. Dobijaš 1milion :D

Inače, šta ti je tu skupo, jer tvoj novac daješ pa je skupo... :)

Bio je na popustu pre 2-3 nedelje koštao je nešto ispod 2milke.

Kupiš terobajt, odradiš par misija i onda možeš da ga kupiš po "trade" ceni.

1 nedeljno bi trebalo da ulaziš eto čisto zbog tih popusta koji važe od četvrtka do četvtrka. I uglavnom se skoro sve kupuje na popustima, sem ako ti nešto BAŠ tog trenutka hitno treba.
 
Skupo jer je klinac sljustio i u banci ima 0$ :D Nema cime ni terobajt da se kupi a kamoli leteci prdavac :p
Ali hvala za info, nisam pratio kako ide u online pa nemam blage veze a on me udavi nacisto. Znaci ima nekretnine u vrednosti od 10 milki, el moze da se to proda?
 
Ne može, na žalost :D I sve to mu treba, tj onom ko planira da malo ozbiljnije igra gta.

Da bi vrteo pare u igri, klinac mora i da razvija bizMise. Da prodaje produkte iz tih biZmisa. Da igra trke i ove stvari što su na 2xp, 3xp itd...

Treba mu i ekipa (njegovi drugari) koja će mu pomagati u tome itd...

Kad razradi posao, same mu kapkaju parice posle, kad uzima da sve to prodaje, može i do 5mil da zaradi u 2h, i onda ponovo pusti da se pravi produkt kako bi imao šta da prodaje.
 
Nisam igrao GTA V godinu sigurno, i zelim da predjem igru.
Koliko se secam zadnja moja misija je bila epsilon gdje treba da srusim helihopter, tu nesto nisam uradio dobro i onda sam igrao neko vrijeme nije bilo misija i odustah.
E sad, kako da vidim sta je bila zadnja misija, gdje da idem, da nastavim pricu?
Takodjer, ranije je igra radila super, sad stuca, ima li ideja zasto?
Pricam za PC.
 
Poslednja izmena:
Koliko ste zadovoljni sa modom - NaturalVision, ona starija verzija, (ne Evolved koji se placa), jel vredi stavljati, dal je bolje od originala i da li je i kolko zahtevnije?
 
Proveri podesavanja mada bi trebalo da radi, CPU je sa 4 jezgra i grafika je ok, nisi podizao rezoluciju? Mozda je neki od update-a promenio zahtevnost pa ako ces samo Story mod da igras skini narodnu od 60GB, ona i dalje radi ok.
 
Proveri podesavanja mada bi trebalo da radi, CPU je sa 4 jezgra i grafika je ok, nisi podizao rezoluciju? Mozda je neki od update-a promenio zahtevnost pa ako ces samo Story mod da igras skini narodnu od 60GB, ona i dalje radi ok.

Kupio sam igru i nebih sad narodnu kad je vec kupljena.
 
Upalio posle nekog vremena, naravno update ogroman.. i sad mi zabode posle ucitavanja story mode-a, crn ekran i jedva se vidi kuca malo. U isto vreme sam i neki mod stavio ali ne verujem da je to uzrokovalo ovo, probao verify game cache, install uninstal oni ASI fajlova za OpenIV, skinuo nove graficke drajvere.. Jel ima neko ideju neku, zaista mi se ne unninstalira imam gomilu modova..
 
Posle svakog updatea pa i onih od 5 megabita, mora da se skinu nove verzije osnovnih skripta koje su neophodne za pokretanje modova. Postoji mogucnost da i posle te radnje mora konkretno i neki odredjen mod da se updatuje, odnosno obrisu stari fajlovi tog moda i skinu svezi.
Nisam siguran ali verujem da je taj tvoj bag prouzrokovan zastarelim modom koji pospesuje grafiku.
Obzirom da imas puno modova to je sad glavobolja utvrditi sta te zeza.
Meni se dogadjalo da instaliram gta posle duze pauze, napunim ga modovima i taman kad sve podesim sutradan izadje update od par megabita i zezne mi sve i bukvalno ne mogu da pokrenem igru dok se neupdatuje script hook, sto traje i do 10 dana.
 
Kasno sam saznao da ima da se ugasi j*ni auto update.. Hvala videcu nesto oko grafičkih modova..

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Jel auto update može da se ugasi vannigrice. U epicovom lanucheru negde?

Ako udjem u igru uodateovace se a onda ode i moje modovanje u... Onda cu samo da ga obrišem.
 
Da, idi desni klik u library i ugasi..

@Kurttrasel

Spasio si me, skinuo poslednji scripthook.dll i radi..

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Za nas koji smo propustili skinuti dok su igru davali za free...ima li to jos igde?
 
nema.
 
Nazad
Vrh Dno