Šta je novo?

Grupna kupovna TVa aka. The fellowship for the Thing

Zamrla je teme...Da li je iko od onih koji su pokusavali da na ovaj nacin kupe tv uradio ista po tom pitanju i kakva su iskustva?

kod mene su upravo danas stigla 2 televizora i ocekuje se ovih dana i treci,tako da ipak ova tema nije bila uzaludna (sto se nekih tice)
 
Poslednja izmena:
Koji modeli?Po kojim cenama?Ja sam zeleo da kupim 42LM640S,ali nisam dobio nikakvu ponudu za pomenuti model,recimo?
 
znas kako,od vas 12-13 koji ste bili "jako zainteresovani" samo vas troje je stvarno znalo sta hoce i nije im bio problem da daju avans jer niko nece doneti tv na "casnu rec" i bez problema se to i realizovalo(slikao sam televizore ako neko sumnja u to sto pricam)...potrosio sam podosta kredita kao i taj covek jer smo pricali u romingu,pa verovatno nisam imao vise ni volje da odgovaram vise puta na jedna te ista pitanja jer su mnogi odgovori za odredjene modele dati mozda par strana u nazad...
 
Covek kaze da je samo trebalo javno napisati pored onog spiska od 8 ljudi sa konkretnim modelima televizora cene po kojima ih mozes nabaviti.Ni ja nigde nisam dobio cenu za model LG42LM640S?
 
Danas je nas par išlo u Segedin, niko nas nije pogledao na našoj carini, AFA overena. :)
 
Danas je nas par išlo u Segedin, niko nas nije pogledao na našoj carini, AFA overena. :)
Pa naravno kada po onom kijametu jutarnjem samo budale mogu da idu na put :) Ja sam prešao granicu u pola 10, kod nas NULA vozila a na HU strani cela 4 :) Samo bila loša ponuda tehnike (nisam gledao TV) ali zato fotoaparati uspešno ušli u zemlju :)
 
Ovaj put lako prosli,ali sledeci...Uvek je rizicno,ako nemate siguricu na granici.J..ga,ali je tako.Svi bismo mi voleli da ga licno prenesemo i da ne platimo porez i carinu,tako je najisplativije...
 
Robu poručiš mailom i onda nije loša ponuda.
Ne mogu mejlom jer ne znam do dan pred put da li ću i kada ići. A išao sam u šoping garderobe i hrane, pa uvek gledam na licu mesta šta ima od aparata, kupim par komada (jeftinih) uvek se lako prodaju i isplatim put i zaradim sitno. A za aparate mi makar ne treba veza, lako se prenose. Meni sa BG tablicama nikad prtljažnik ne otvaraju :)
 
So se i zezajte i nosite sami preko carine nase tv....prodje to ponekad kad se nasima neradi ali ce neko kad tad da padne i odose lepe pare....

Drugo sto se moze desiti da neko lepo uzme i prijavi da se ide po tv na hotline koji se nalazi na svakom granicnom prelazu da ti i ti prenose to i to i neko ce da obere bostan...
Malo pazite sta i gde pisete...
 
ja znam coveka godinama i bavi se prodajom nekih drugih stvari i tako po zelji mi donese neku tehniku...zadnje sto mi je doneo je LG 42lm640 uz xbox (koji mi ne treba) i Philips 47PFL4307H 3D SMART LED od 47(pasivna LG tehnologija) i sad cekam jos jedan takav(jer nije skup)...nije problem da se licno preuzme bilo koji tv ali nije voljan(kao sto niko od vas ne bi bio)da kupi 10 televizora i da razmislja da li ce svi da dodju po njih ili preuzmu kad se posalje kurirskom sluzbom

Pozdrav

Kakva su ti iskustva sa Philips 47PFL4307?
 
na pfl4317 modelu je sd po meni dobar i cini mi se da je malko cak i bolji nego na LG-ju(uporedio sa modelima lm620s i lm640s),a to sam isto na nekoj recenziji i procitao...naravno ovo je moj subjektivni osecaj,a moguce da je tako jer mi je kablovska vise nego dobra,a nisam probao sa losijim signalom...sto se smarta tice,probao sam 3d klipove na youtube i to je radilo dobro(probao sam oko 15-tak 3d klipova),probao sam i da idem na internet(na benchmark) i to je radilo kako treba ali nisam se previse bavio ni sa tim...philips je prepoznao bezicni mis logitech i zicnu tastatura genius(nisam imao bezicnu)...nije sampion brzine cisto da kazem ako je nekom to previse bitno...panel nije mat vec je sjajan(model koji ide u lm6xx seriju)...posto je panel isti tj od LG-ja onda je i 3d isti takav(odlican)...prodao sam 5 philip-a i za sada su svi zadovoljni...preko usb-a sam probao mkv filmove i rade bez problema,a rade i titlovi ali mora biti isti naziv kao i film...probao sam i opciju da sa android telefonom prebacujete kanale,pojacavate zvuk,ulazite u smart,palite teletext itd i to radi isto kako treba...mogu preko programa serviio da se povezu comp i philips i to isto dobro radi...
 
@matrixxsu
Mene interesuje kakav je Philips po pitanju titlova, da li otvara nase karaktere, da li su dovoljno vidljivi i potpuno upotrebljivi ili se mozda moze i manipulisati njima (boja, font, velicina) ?
 
titlovi su lako citljivi(bar meni) mislim da samo 2 slova lose pokazuje,a mozda se to da resiti ako se prebaci na npr drzavu Cesku ali to nisam probao. slova su bele boje
 
Za TV, ko želi, nek se javi na PM. Dogovaramo se oko afe i završavamo. Molim da se jave samo oni koji stvarno žele TV i imaju keš, lajavci STOP.
 
Nazad
Vrh Dno