Šta je novo?

GREE klima uredjaji

  • Začetnik teme Začetnik teme romim
  • Datum pokretanja Datum pokretanja
  • Oznake Oznake
    133
Ako planiraš i spavaću da greješ - teže će ići sa bilo kojom klimom iz dnevne, tj. mislim da ti za nju treba posebna.
Ako je budžet uzan, nećeš pogrešiti ni sa Clivijom (18 za dnevnu, 12 za spavaću). Airy je naravno klasa za sebe, shodno ceni + sve što već pomenu @style53 ...


Vredi itekako! Jači (teža spoljna, dvoredni izmenjivač) i dosta kulturniji u radu.
Airy je zapravo prvi pokušaj Gree-a da reši već čuveni problem sa kulturom - pritom prilično uspešan (ne i potpuno, ali svakako je primetno bolji od drugih/starijih modela). 🙂
To je to onda, sad samo da se skupe pare pa da se zdravlje kupi! Hvala puno, upoznao sam se s kulturom rada pulara, tako da znam kako je 😂
 
Nazad
Vrh Dno