Šta je novo?

GREE klima uredjaji

Ja i ne trazim da radi ispod 500w , hocu da digne temperatruru u prostoriju na 24c i neka se ugasi jer prostorija veoma sporo se hladi
Kod Muse problem jer meri samo spoljnu temperaturu , Na pelet dignem temperaturu u sobi na 27c (kuvanje ) a klima i dalje radi a stavljena na 20c ,
Ma nema komentara za Muse
Zasto to nisi promenio, nego kukaš na nju već godinama?!
Ako je škart menjaš, šta je problem?! Tražiš novac nazad i kraj.
 
Kod mene se solidno pokazala Muse Comfort 12(2023) grejem 48m2
Na minus 11 drzala bez problema 23c jedino u spavacoj bilo 21c...a ta razlika me nije smetala...
Na preko +10c radi dosta kao on/off
I manje potrosila nego moja Amber 9 Premium sto isto ne ide ispod 500w ali ok ipak Amber greje 60m2
 
Ja nemam primedbe na Muse Evo12-ca 2023..E sad dali je zbog male kvadrature u sobi od 11kv i stanu.a.soba ususkana..neznam..Preko.zime je super odrzavala zadatu..Nego za sta sluze one tri kapljice na Amber Komfortu..?Ima li to neku funkciju..i treba li se.to nekad koristiti ili je.samo sminka...Kolega koji ima Vibax kaze to je njemu neko samociscenje od plesni,budji..itd.U uputstvu nisam nasao objasnjenje za tu funkciju
 
To ti je mod odvlazivanja. Ne smanji puno temperaturu zraka, vec vise vlagu izvlaci. Dobro je kad je temperatura "ni tamo ni vamo". Ja koliko znam svaka klima to ima.
Medjutim neki su se zalili da u tom modu hoce klima da se usmrdi.

Prosto objasnjeno, to je hladjenje ali sa minimalnim radom fana, cak mislim da ide nize i od quiet brzine, a izmjenjivac je hladniji pa se tako na njemu vise kondenzira
 
Jeste da je toplo ali me zanima koja bi od ove dve klime bila bolja za grejanje dnevne sobe i trpezarije (36kv) sa dobrom izolacijom i stolarijom, S12EQ ili Pular? I jedna i druga po 450e. Poz
 
Jeste da je toplo ali me zanima koja bi od ove dve klime bila bolja za grejanje dnevne sobe i trpezarije (36kv) sa dobrom izolacijom i stolarijom, S12EQ ili Pular? I jedna i druga po 450e. Poz
lg ima bolju kulturu rada i jako tihu unutarnju jedinicu,za pular ne mogu reći jer ne znam,javiće se neko al ja mislim da je pular jača klima bez obzira što je 12ska
 
Po specifikacijama koje sam negde ranije gledao mislim da je lg nešto jača od Pulara, ja imam Pular i on nije poznat po nekoj kulturi rada, modulaciji i tačnom održavanju temperature. Ovde na forumu mislim da ima jedan ili dva člana koji koriste taj lg i koliko se sećam da nemaju neke veće zamerke na tu klimu. Jedino što Pular ima wifi modul a taj lg nema.
 
Mislim da clan Maxy ima bas tu LG, pa ako se pojavi, i ako bude imao volje, opisace njen rad,
 
Po specifikacijama koje sam negde ranije gledao mislim da je lg nešto jača od Pulara, ja imam Pular i on nije poznat po nekoj kulturi rada, modulaciji i tačnom održavanju temperature. Ovde na forumu mislim da ima jedan ili dva člana koji koriste taj lg i koliko se sećam da nemaju neke veće zamerke na tu klimu. Jedino što Pular ima wifi modul a taj lg nema.
Moji starci imaju lg zato sam i pisao,dakle unutarnja jedinica na fan 4 je kao kod mene na gree fairy fan 1 i to je dovoljna usporedba.Mala potrošnja.
Jedino eto nemaju wifi ali to i nije neka bitna stavka,jedino što je deklarirana do -15C.
 
S12EQ je ova sto je deklarisana kao dual inverter ? da li je i bolja od gree fairy novog modela 2023 ? Kako grije u januaru na minusu ?
 
S12EQ je ova sto je deklarisana kao dual inverter ? da li je i bolja od gree fairy novog modela 2023 ? Kako grije u januaru na minusu ?
Ja bi tu LG izbegao za bilo sta i hladjenje i grejanje. Sve vrednosti su joj prilicno lose. Grejanje do -10. SJ ima 26 kg i malo manje. Cena oko 600 evra. Ja mislim da za 100 evra vise uzmes Daikin i miran si za sve ili za manje pare od LG uzmes Hisense nordic.
 
Nazad
Vrh Dno