Šta je novo?

GravityBox - najbolji tweak tool za android platformu

Izavbrao sam smajlice kao na fejs ,ali nece da rade . Sve lepo aplikacija radi i sve je ok ,ali kad mi stigne poruka opet su zeleni smajli. :S
 
Poslednja izmena:
Pretpostavljam da si resetovao telefon nakon instalacije Smiley replacer?

Odabereš zip fajl sa smajlijima, podesiš veličinu i klikneš na Restart SMS/MMS. Nema ništa drugo da se podešava. E da, ovo radi samo na stock aplikaciji za sms. Na CM aplikaciji radi, nemam pojma da li radi na ovim aplikacijama koje Samsung, Sony i drugi stavljaju.
 
Nece i to ti je .. Nema veze,izbrisao sam app. :D Sigurno cu da naletim na drugu aplikaciju. :)
 
Da li je moguće da mi gravity box jede bateriju na N5 toliko da nisam imao ni 2 sata SoT-a?
 
Za Djilketa - kao autoru teme, do sada su mi se javila 4 coveka koji nazalsot nisu mogli da stave Xposed na svoje telefone. Ja i dalje stojim pri ijzavi da sam framework na neke uredjaje nece, kao sto na neke na koje oce, posle tofga nece moduli. Ali svaki sledeci Xposed update povacava pool uredjaja koji ga prihvataju.

Meni na ZOPO C2 ne radi jedino CRT effect od Gravitybox-a dok sve ostalo radi.
 
da li je moguće da ne radi na N5, ipak je to Nexus uređaj, na njemu treba da radi pa... sve! Skinuo sam BBS, pa ćemo da vidimo šta zeza... Od modula imam samo dva komada-gravity box i app manager, znači ništa spektakularno o_O
 
Flešovo sam AOSP rom koji već ima gravitybox u sebi, pretpostavljam da je i xposed instaliran.
 
Logično.
 
SGS2 Stock i9100XWMS3 4.1.2 ROM
Ne mogu da postavim "circle" ikonu ni da premestim datum na sredinu status bara. To mogu sa Xblast Tools ali bih da koristim GB.
Može li to sa GravityBox_om da ne gubim vreme?
 
Moze ,ako mislis na ovo.
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1422573763909.png
    uploadfromtaptalk1422573763909.png
    75.5 KB · Pregleda: 214
Meni telefon zabada (boot loop?) kad instaliram ovaj modul, neće da odradi reset/reboot... :/

Alcatel C7 7041X, Jelly Bean 4.2.2 (1003) here...

kada ukljucujes telefon, klikci bilo koje fizicko dugme nekoliko puta i ugasice se svi moduli i moci ce da se ukljuci tel... to im je kao safe mode opcija za xposed....
a da bi radio gravity, probaj verziju xposed 2.3.1, meni na idol x nije radio posle te verzije.
 
Samo da dodam... Nova verzija Xposed installer-a, sama po sebi, bez modula, radi. Ali kad stavim modul, zakuca. Možda mi treba starija verzija samog modula. Videću da se raspitam i na zvaničnom forumu u vezi kompatibilnosti.
 
Samo da dodam... Nova verzija Xposed installer-a, sama po sebi, bez modula, radi. Ali kad stavim modul, zakuca. Možda mi treba starija verzija samog modula. Videću da se raspitam i na zvaničnom forumu u vezi kompatibilnosti.
Isti slucaj je bio i meni. A i dzabe pitas,i ja sam pitao i otvarao silne teme,briga njih za alcatel :) Nisam dobio ni jedan odgovor,nikad...
 
Nađite neki aosp rom.
 
Vrh Dno