Šta je novo?

Gravel

Borat

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
25.09.2009
Poruke
4,015
Poena
290
Mislim da vredi bar temu, Unreal 4 engine, izgleda skroz dobro, sam vrh i igrivost nije uopste losa ....
 
Ako hoćete da vas pukne svojevrsni combo retro šamara niskobudžetne PS3 igre, očajne optimizacije, loše grafike, arkadne fizike u stilu racing igrica za smartfone, nebuloznog interfejsa.. onda slobodno instalirajte ovo remek-delo Milestone ekipe.

3/10 i to samo za hrabrost da u 2018. uopšte izbace ovako nešto. I posle neko kaže da 'talijani nemaju 00.
 
Bez veze je ovo. Mada, povuklo me da ponovo instaliram Dirt 4.
Koji mi se isto ne dopada.

Pa sam se vratio na Dirt Rally koji je odličan :)
 
Grafika je na nivou slicnih niskobudzetnih naslova iz 2012. a RX470 se muci sa 40-50 fps u proseku (Alaska/CC), to bas i nije dobra optimizacija :)
Dirt Rally (ma svaki Dirt) ima primetno bolju grafiku a uz RX470 sve klizi na ultra sa 8XMSAA, ta igra radi dobro cak i na matoroj 5850 1Gb (high preset sa FXAA) dok ovaj Gravel ni na low nema stabilnih 30 fps. Ili jos gori primer i to bas iz Milestone kuhinje: WRC4 ima grafiku uporedivu sa Gravel-om a radi mnogo bolje :d mada nijedna Milestone igra nije skroz optimizovana, posebno kada se ukljuce AA i vsync.
 
Poslednja izmena:
Ovo je sa snimanjem, opterecuje cpu podosta, skoro 10fps skida. Grafa vuče al phenom se znoji

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Losa grafika alimoze da se igra ako nema sta drugo...
 
Nazad
Vrh Dno