Šta je novo?

GPS problem iPhone 3GS 4.1,firmware 06.15.00

Kidence

Čuven
Učlanjen(a)
15.03.2009
Poruke
6,782
Poena
545
Moja oprema  
CPU & Cooler
Ryzen 5 5600X @ 4.7 ghz - Freezer 34 eSports
Matična ploča
MSI B450 Tomahawk MAX
RAM
Kingston 4x8GB @ 3600mhz
GPU
ZOTAC 1080Ti 12GB
PSU
Corsair CX750
Kućište
RAIDMAX F01 ARGB + 2x Artic P12 RGB + 3x Raidmax ARGB
Monitor
MSI MPG ARTYMIS 273CQR 27'' 1440p
Miš & tastatura
Cooler Master MasterKeys CK352 + CM Devastator 3
Laptop
Acer Nitro 5
Mobilni telefon
OnePlus 8 12/256 green
Pametni uređaji
Garmin Fenix 6X PRO
Pristup internetu
  1. Optički internet
Jel je uspeo neko da resi problem sa GPS-om na verziji 4.1, firmware 06.15.00?Google nista pametno nema da ponudi,pa ako neko zna resenje...bio bih mu zahvalan da to podeli sa nama....Koliko sam mogao da vidim nije se pojavio nikakav fix.... :wall:
 
Pa da,tako je i kod mene...,ne pronalazi signal....One fore sa resetovanjem mreze ne uspevaju....sve sam zivo pokusavao...Izgleda da cemo jos pricekati na neki fix,ali bas steta jer ima dosta korisnih aplikacija koje koriste GPS i sada su bezvredne..... :(
 
3gs + bb6.15 (sa iPada) skoro obavezno upropasti GPS. Upgrade iOS-a ne resava problem jer je 6.15 bb "noviji" od aktuelnog bb-a za iTelefone.
Jedno vreme su kruzile glasine o downgradeu bb-a, ali za sada nema nista.
 
Kako je uopšte došlo do toga da se baseband sa iPada nalazi na toliko 3GS telefona? To mi deluje skroz nenormalno i nekompatibilno.

Je l' to bio jedini način da se uradi unlock ili je nešto drugo u pitanju..?
 
Једини начин за анлок уколико је био онај ББ који не може да се откључа. А исто тако једини начин тада да се стави 4.2.1, те су људи немајући појма само да би инсталирали новији фирмвер дизали и ББ беспотребно. Има пуно и 3G модела који су тек непотребно дизани на 6.15.00
 
3G BB moze da se spusti na neki stariji, ali 3Gs bb nema sansi. Jedno vreme je to bio jedini nacin da se otkljuca telefon. Danas moze i bez toga, tako sto se pripremi custom firmware koji ne podize BB, pa da potom otkljucas sa ultrasn0w.
 
Nemojte da pricate gluposti moze i 3G i 3GS da se downgrade-uje bb tj. iPad bb 6.15 , ALI SAMO UZ USLOV DA IMATE 05.08. BOOTLODAER , preko FUZZYBAND-a ! ;)
Inace ne postoji jos nikakav FIX za GPS , nadamo se u skorije vreme da ce naci neki nacin da downgrade-ujemo mrtvi 6.15 mi ostali koji nemamo 05.08. bootloader ;)
A inace svi koji su imali 3G i 3GS zakljucan na 5.14 ili 5.15 bb , dizanje na 6.15 bb-a je bio jedini nacin da te tel unlock-uje...
 
Poslednja izmena:
a gde se moze proveriti koji bootloader imam. a i koliko vidim po netu ovo uglavnom samo vazi za 3g
 
Poslednja izmena:
Zivicu neznalcu , skines Fuzzyband sa Cydije i vidis koji ti je Bootloader , vazi i za 3G i za 3GS ;)
 
Zivicu neznalcu , skines Fuzzyband sa Cydije i vidis koji ti je Bootloader , vazi i za 3G i za 3GS ;)

haha :) desi moskri xD

elem da se ne zamlacujete, taj bootloader su imali samo 3G uredjaji prvih 4-5 nedelja proizvodnje tako da za 3gs ovo bas i nece da moze :p
 
Tu sam ja , a gde si ti ? :) Imaju i neki 3GS , al' retko ;) moj je npr. 06.02 :p
 
Ja koliko znam ima samo 3G i to samo prvi modeli. Posle toga su vec presli na 5.9 bootloader. Za 5.8 bootloader ima leka, za ostale nista za sada. BTW i ja sam na 6.15 silom prilika :(
 
Nazad
Vrh Dno