Šta je novo?

Google Pixel Watch

Radi li GPay normalno na non Pixel telefonima, preko Pixel Watch, a sve uz obzir da Pixel Watch ,kao ni Pixel 7, nisu podržani u Srbiji ?
Nema to veze sa podrškom, radi sve na svemu, ne brigaj ništa, to je čist NFC, bitno samo da banka podržava GPay i to je to.
 
Vidim da postoje problemi sa Pixel 7 u Srbiji, pa razmišljam da , možda, postoje problemi i sa satom. krastavac, kad živimo u dupet* od države.
 
Vidim da postoje problemi sa Pixel 7 u Srbiji, pa razmišljam da , možda, postoje problemi i sa satom. krastavac, kad živimo u dupet* od države.
Pa imaju problemi i drugi telefoni, čak i flegšip Samsung modeli, forum je preplavljen kritikama. Ništa tu nije novo, događa se regularno. Ja i nisam nešto primetio da se ljudi žale za P7. Za P6 je bilo nekih začkoljica, mada je to više bilo do Gugla nego do Srbije. Jesmo d*pe od države, ali ne možemo sve na to svaliti.
 
Ja koristim raipay, oni na zalost jos ne podrzavaju satove, samo garmin...
Ortak u intesi, linkovao je gpay, od 6 terminala na kojima je probao da plati, prodje na jednom, na ostalim samo prijavi da cip nije podrzan sto se sata tice, pa onda mora telefonom (pixel 7 pro)
 
@Prijatelj2708
Ortak je linkovao GPay sa Pixel 7 Pro na Pixel Watch ?

Još nisam uzeo sat, ali sve što sam ranije već pisao, bio sam u pravu.
Instalirah ovu heklanu (u daljem tekstu *ebenu)Fitbit aplikaciju, gledam, ne verujem. Oni nas prave debilima ?
80$ za Premium, da bih mogao da pratim rad srca u poslednjih 7 dana? Daj, reci da se zajebavaju :oops:
Je l' ima uopšte praćanje sna u non- Premium verziji, jer mi ne pada na pamet da im platim 80$ za svo ovo smeće koje nude. Ne mogu to da vidim ,jer još nisam kupio sat, ali sva je prilika da ga neću ni kupiti kad su stoka. Moj Huawei GT2 46mm šije ovaj Pixel Watch kako okreneš ,bateriju nema potrebe ni pominjati. HuaweiHealt aplikacija je space shuttle za ovo FitBit đubre, još traže 80$ za premium u kojem ne nude ništa,osim što su osnovnu verziju osakatili, da bi sve ono što drugi smartwatch brendovi podrazumevano imaju, Google+Fitbit ekipa se setila da sve to debelo naplati .
Što se sata tiče, šta reći za to parče go*neta sa 3 godine starim procesorom, nema SpO2, (nema još puno toga što me mrzi da nabrajam) , 1/3 displaya je prekrivena bazelom, dok je 1.8" vidljivo polje displaya. Sat jedva izdrži 24h,.kao ima IP67/68 sertifikat, a ovamo kukaju da ga ne potapaš u vodu..ja moj Huawei GT2 ,letos na moru, nisam izlazio iz vode, ronio na dubini koja nije propisana..i evo ga, radi još bolje nego što je radio .
Hteo sam da uzmem ovaj smešni Pixel Watch samo zbog GPay i kao WearOS 3.5, ali kad se sada ovoliko nerviram, ako ga kupim, zviznuću ga o zid.
Svrbe me pare, već bih uzeo TicWatch Pro 3 Ultra, trenutno je 200€ na Amazonu (by Amazon), znači, ukupno 230€ sa svim haračima, ali je Mobvoi već najavio TicWatch Pro 4 Ultra sa SD W5+ Gen 1 SoC-om ,sa 4nm ,naspram 12nm na SD 4100 ,a koji bi trebao za mesec-2 da bude u prodaji..a i Ticwatch Pro 3 Ultra neće dobiti WearOS 3 upgrade, o WearOS 3.5 da i ne govorim.

Bolje ja da sačekam TicWatch 4 Pro, platim i uživam.
Edit:
Evo, sad tek čitam da će TicWatch 4 Pro imati WearOS 3. A zašto ne 3.5 ???
Made by Google, suckers!
 
Poslednja izmena:
Pa aktivirao Gpay, linkovao, kako god da se kaze, funkcija radi, ocigledno treba da odrade update na terminalima kako bi moglo da radi lepo... Sa telefonom nisam cuo da neko ima problem prilikom placanja.
Meni je sat top jer nisam imao do sada ni jedan pametni sat, a dobio sam ga za dz... Steta za LTE funkcionalnost sto ne radi u Srbiji.
Ne spavam sa satom pa mi ne znaci pracenje sna.
Fitbit premium svakako ne vredi te pare, aktivirao sam tih 6meseci free da vidim cisto i da potvrdim da mi je nepotrebno.
 
Pa imaju problemi i drugi telefoni, čak i flegšip Samsung modeli, forum je preplavljen kritikama. Ništa tu nije novo, događa se regularno. Ja i nisam nešto primetio da se ljudi žale za P7. Za P6 je bilo nekih začkoljica, mada je to više bilo do Gugla nego do Srbije. Jesmo d*pe od države, ali ne možemo sve na to svaliti.
Znači, pošto Srbija nije u listi podržanih zemalja, tih 6 meseci Fitbit Premium se ne može ni aktivirati, već moraš odmah iskeširati 80€.
 
Google Assistant je instaliran po defaultu, za bixby sam sad morao da proverim - instaliran je, ali u zivotu ga nisam otvorio, ni njega ni g assistant..
Ne treba ti samsung apsolutno, sve radi na bilo kom telefonu ;)
 
Znam da ne treba Samsung, ali gledam da budem u nekom ecosystem-u. Hteo sam da kupim Pixel 7 Pro i ovaj njihov Watch, bez obzira na sve probleme koje ljudi prijavljuju da imaju u Srbiji, o Apple-u mogu da razmišljam kada vidim šta donosi iPhone 15, leak cena za 15 Ultra će biti $1199 ,što je.prihvatljuvo u odnosu na cene 14 Pro Max.
 
Znam da ne treba Samsung, ali gledam da budem u nekom ecosystem-u. Hteo sam da kupim Pixel 7 Pro i ovaj njihov Watch, bez obzira na sve probleme koje ljudi prijavljuju da imaju u Srbiji, o Apple-u mogu da razmišljam kada vidim šta donosi iPhone 15, leak cena za 15 Ultra će biti $1199 ,što je.prihvatljuvo u odnosu na cene 14 Pro Max.
Iskreno gledaj nesto sto radi i sa androidom i ios, tipa garmin, jer uvek mozes da promenis telefon a sat ostaje.
Inace ovaj pixel je pomalo ruzan, zenski sat nekako
 
Iskreno gledaj nesto sto radi i sa androidom i ios, tipa garmin, jer uvek mozes da promenis telefon a sat ostaje.
Inace ovaj pixel je pomalo ruzan, zenski sat nekako
Kada budem prešao na Apple, nema šanse da ne kupim sat kao što je današnja Ultra. BPŠ, koliko čitam, od februara ubodi i ApplePay.. tako da bih najsrećniji bio da mogu, nekako, da kupim Apple Ultra, da mogu da je koristim bez iPhone-a..jer ,trenutno, imam važnije stvari u životu, od ulaganja u Apple korporaciju.
Danas sam probao Pixel Watch.
Pa ono se neko zezao ,mislim da zaposleni u Guglu nemaju dodira sa realnim, stvarnim, životom, osim što imaju nezajažljivu želju da zgrću što više para na gluposti .To je mali, ženski, satić sa svim osobinama jeftine kineske plastike i proizvodnje, spoj silikona i minijaturnog minimalizma.
Pa ne bi ga Gugl delio džabe u preorder-u.
 
Ne mogu da shvatim da neko ima interes od toga da briše moje postove.
Ko će normalan da kupi taj kliker od satića u pokušaju, sa svim limitima i by Google dodatnim 'Premium' plačanjima , pored Samsung Galaxy Watch 5 Pro i ostalih ozbiljnih satova. Razlika u ceni je mala za ono što presmešni Pixel Watch ženski satić nudi i kako izgleda.

@nightshadow
Tražio sam Galaxy Watch 5 Pro thread, ne mogu da ga pronađem, pa ako može link ?
 
Ne mogu da shvatim da neko ima interes od toga da briše moje postove.
Ko će normalan da kupi taj kliker od satića u pokušaju, sa svim limitima i by Google dodatnim 'Premium' plačanjima , pored Samsung Galaxy Watch 5 Pro i ostalih ozbiljnih satova. Razlika u ceni je mala za ono što presmešni Pixel Watch ženski satić nudi i kako izgleda.

@nightshadow
Tražio sam Galaxy Watch 5 Pro thread, ne mogu da ga pronađem, pa ako može link ?
 
Nakon nekog vremena koriscenja i par update-a, baterija je u mom slucaju poboljsana za laganih 40% uz potpuno isto koriscenje i aktivnosti, nisam primetio ni jedan bug, jako lepo fluidno radi, vrlo je korisno javiti se ponekad na sat i cujnost je sasvim korektna i dovoljno glasna.
Na Amazonu sam kupio i "Miimall" metalnu narukvicu, oko 20e, da mogu da switch-ujem po potrebi, preporuka za kvalitet (uporedjujem sa narukvicom na svom Citizen satu).
 
Jesam, cisto da vidim sta je dostupno od stvari koje bih koristio dodatno, cim istekne 6m ponistim jer nema potrebe :)
 
Pa je l' moguće da je praćenje sna moguće jedino uz Premium?
 
Koliko se secam bilo je pracenje sna i dok nisam upgrade odradio, ovde mozda naprednije funkcije samo, neko snimanje hrkanja itd... Svakako ne koristim jer spavam bez sata na ruci.
 
Šta da kažu tek oni sa Apple Ultra,kad ti sa tim satićem ne spavaš na ruci. A da su klošari po pitanju Fitbita, klošarčine su.
Ni Apple ni Samsung nema te ' premium ' harače.
 
Pa koje god da je velicine nije problem, ko je navikao da spava sa satom spavace svakako makar bio kamen :)
 
Dosta je da zamene cipset za Snapdragon i razlika ce biti drasticna
 
Nije toliko ružan, ali ako se gleda kao ženski sat.
 


Nisam video toliko testova dvojke na netu.
 
Nazad
Vrh Dno