Šta je novo?

Google Pixel 6

Nisam upućen, ako je odgovor već negde bio praštajte: update je svakog šestog u mesecu?
 
@fkloznica

Узео Spigen rugged armor, а размишљао се и о liquid air. Одлично изгледа, супер леже у руци и доста је робусан што мени одговара.

Је л може нешто укратко да ми објасни шта је RCS? Видим да међу СМС порукама имам конверзације које се воде као "chat", а код неких "texting (SMS/MMS)". Колико сам скапирао то је нека унапређена верзија СМС порука која се обавља преко нета. Оно што мене још занима, како се то тарифира?
 
JUNE-GOOGLE-PIXEL-UPDATE-2022-980x653.jpg



 
Pa to niko nije ni najavio :) možda izađe zajedno sa pixel 7 pro, to jest sa android 13
 
Kao da više puta otvara i bolje radi otisak sa ovim poslednjim updejtom ? Ili se ja tripujem :)
 
Da se samo upišem u klub, obična šestica crna. Za sad posle s22 progledao :) Double tap za zaključavanje nema opcija na pixel launcheru?
 
Kao da više puta otvara i bolje radi otisak sa ovim poslednjim updejtom ? Ili se ja tripujem :)
I meni se čini....ali mi je i dalje Volte provisioned zasenčeno....tako da izgleda od Volte na Pixelima nema vajde....bio sam u Hrvatskoj pre desetak dana....takođe ništa od 5g, drugaru na S21 samo fercerao....
 
Da da, def bolje radi otisak. Evo ceo dan ga otvara iz prve, a to mi se nikada nije desilo.

Što se tiče Volte zar to ne zavisi od provajdera ? To jest mora da bude namešteno unutar mreže za svaki model telefona posebno?
 
Volte provisioned mora da ti bude aktivirano na telefonu, pogledaj videćeš da je zasenčeno....Google je tu mogućnost otvorio samo za zemlje u kojima se prodaje telefon zvanično.....Isto važi i za 5g, gde ga nema zvanično - ne radi....
 
Aha...tamo je normalno da radi, mislio sam da si u nekoj od unsuported country :)
 
Je l probao neko esim da aktivira? Ja sad išao do a1, nisam uspeo, tačnije piše mi da sim2 Is not provisioned, i nemam uopšte mrežu...
 
Ja sam imao eSim na 5-ci pa sam ga premacio na 6- cu, na A1......aktiviralo se bez problema..... Pre nekoliko meseci sam se vratio na sim....tako da trenutno nemam, ali je radilo 100%
 
Mozda imas taj esim aktiviran na nekom drugom telefonu, moras prvo da ga obrises pre aktivacije na novom telefonu, ja inace nisam imao probleme na pixel4, telenor esim.
 
Nikad nisam aktivirao, tako da, ne vidim razlog što ne vidi mrežu.. probacu opet svakako, samo sam hteo da proverim da li je radi kod nas e sim
 
Koji case preporucujete? Bacio sam pogled na bradonju, onako...
 
Spigen Tough Armour (taj imam), Caseology Parallax (nemam lično ali sam video uživo, skroz ok).

Ko/šta je bradonja?
 
Да се и ја упишем у клуб разочараних и да се надамо да је могуће нешто поправити са следећим апдејтовима. Верзија 13 ради драстично боље и брже од 12 или 12Л, само је пуна багова па иритира још више од мртве 12ице...Pogledajte prilog 347492
PXL_20220619_110303404.jpg
 
bilo je price ranije da Pixel, Samsung i OnePlus imaju najbolji OS,
vremenom je OnePlus otpao i iskvarili se, a sta je bilo sa Pixelom, nesto se ljudi zale posle izlaska 6ice ??
 
bilo je price ranije da Pixel, Samsung i OnePlus imaju najbolji OS,
vremenom je OnePlus otpao i iskvarili se, a sta je bilo sa Pixelom, nesto se ljudi zale posle izlaska 6ice ??
Mislim da je problem više u šestici odnosno njegovom čipsetu nego u operativnom sistemu.. nešto im ne ide sa izradom hardvera.. bolje da su obratili TSMC-u za SOC nego Samsungu koji nešto i ne blista na tom polju sa svojim exynosom..
 
Ja sam recimo oduševljen softverom, radnim okruženjem, nakon poslednjeg ažuriranja, i otključavanjem otiskom prsta. Skroz sam u čudu kad čitam o tim problemima o kojima se piše. Ovo mi je prvi Pixel telefon i sumnjam da cu ikada moći da predjem na neki drugi Android UI. Jednostavno, oduševljen sam telefonom i softverom. (P6Pro)

Preporučio bih svakome ovaj telefon bez trunke oklevanja.
 
Nazad
Vrh Dno