Šta je novo?

Google Pixel 6

Za veliku većinu nas. I dalje nov 5 (koji se sve teže nalazi) drži veću cenu od 6tice 🤪🙃
 
I o njemu sam razmišljao, ali nije mi upgrade sa OP8 :)
 
Pa ni op8 nije baš oličenje malog telefona ;)
 
Nije, zato i gledam manji da nadjem. Smučila mi se ova veličina :D
 
Otisak mnogo bolje radi od februarskog, dosta je brži, problema sa signalom nema, a telefon radi bržie ili lepše/tačnije.
 
 
Opet ovaj branik gore🤦
 
Valjda mu opeglaju sve propuste sa šestice, za 900$ bi bio ok kupovina
 
Slicne komentare vidjamo po temama svakog novog Pixel modela. 🙂
Po mom misljenju, jedini problem je slaba dostupnost na nasem trzistu, i to sto Pixeli nisu zvanicno dostupni kod nas. Ne toliko zbog validne garancije, koliko zbog neke vece konkurencije i brzeg pada cena.
Sestice kao sestice, odlicni uredjaji. Da zelim Pixel ovoga trenutka, ne bih cekao na sledecu generaciju. Tako se moze ici u nedogled. 🙂
 
Po mom mišljenju, ozbliljan problem će biti kada i kod nas krene 5G....Koliko vidim sada uglavnom ne radi u zemljama gde se zvanično ne prodaje.... Kao i VOLTE. A s obzirom da su Pixeli tek pre kratkog vremena počeli da se zvanično prodaju u Španiji i Italiji, mislim da o toj opciji što se Srbije tiče, ne vredi ni razmišljati...
 
Naravno, verovatno iz tog razloga ni ja nisam primetio ni jedan problem na koji mnogi kukaju dok sam imao 6 i 6 pro...čast očajnom senzoru za FP
 
Ljudi, ovaj Pixel 6 jel ima podrsku za 2 nano-sim karice, ili je 1 nano-sim + 1 e-sim?
I za one koji ga imaju, kakve su iskustava sa bateriju? Jel moze da se progura jedan dan intezivno koriscenje? Koje SOT vrijeme ima?
 
1 nano, 1 esim.
Batt lagano dan i na 6 i 6 pro.
Kod mene zna da bude 6-7h sot.
I dalje sam prezadovoljan... 6 pro definitivno bolje lezi u ruci iako je nesto veci, malo sam uporedo koristio manji pixel 6 pa sam to bas primetio opet, ovako u radu su bas slicni.... Recimo nisam znao koliko znaci telephoto objektiv na pro modelu, koristim bas cesto, kvalitet slike i stabilizacija su izuzetni.
 
Recimo nisam znao koliko znaci telephoto objektiv na pro modelu, koristim bas cesto, kvalitet slike i stabilizacija su izuzetni.
Ma telephoto je najbitnija kamera, geometrija je 100% bolja kad lepo uhvatis kadar bez Quake 3 FoV-a.. svetlost takodje daje potpuno drugačiji rezultat..

Evo recimo primera..4x zoom i ultrawide
 

Prilozi

  • PXL_20211127_152929257~2.jpg
    PXL_20211127_152929257~2.jpg
    145.4 KB · Pregleda: 135
  • PXL_20211127_153044994.jpg
    PXL_20211127_153044994.jpg
    229.7 KB · Pregleda: 133
The Pixel 6 Pro has better picture quality, especially compared to the Exynos Galaxy S22, S22+, S22 Ultra

Kada prođe period plaćenih reviewa ipak izađe i neko realno viđenje stvari i to kod Bugara :)
Def ću otkazati ipak s22 i za mesec dana uzeti p6 pro u De. Mada ko da gledam da će tada biti 900e umesto ovih 830e koliko košta već nedeljama tamo :)
 
The Pixel 6 Pro has better picture quality, especially compared to the Exynos Galaxy S22, S22+, S22 Ultra

Kada prođe period plaćenih reviewa ipak izađe i neko realno viđenje stvari i to kod Bugara :)
Def ću otkazati ipak s22 i za mesec dana uzeti p6 pro u De. Mada ko da gledam da će tada biti 900e umesto ovih 830e koliko košta već nedeljama tamo :)
Najbolja opcija...ako još znaš gde i kako da tražiš možeš i dosta bolje da prođeš! A polovni u extra stanju već za 600-650e
 

Prilozi

  • Screenshot_20220312-213932_eBay Kleinanzeigen.jpg
    Screenshot_20220312-213932_eBay Kleinanzeigen.jpg
    88.3 KB · Pregleda: 94
Jeste, ali sam mu video ekran i baš je los :) ima ga ortak.
Svakako za 30ak dana ako sve bude ok idem na 7 dana do ortaka u De i to je to :)
 
Meni je bio skroz ok...doduše nisam ga probao na 40+ i direktnom suncu 🤭
 
 
A obican 6 je 555e, nije lose... Pitam se da li su vremenom poboljsali kontrolu kvaliteta, od jeseni se proizvodi, valjda jesu...
 
Mene opasno odbija otisak.
Gledam sada šta da uzmem i nikako da odlučim.

 
Nazad
Vrh Dno