Šta je novo?

Google Pixel 2

Na Jocu sam mislio, znam ja šta ti imaš :)
 
Slična baterija i kod mene. Koristim pie od prve beta verzije, i manje-više je od početka sve bilo kako treba kad je baterija u pitanju. Standby potrošnja pogotovo.

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
 
Devojka koristi pixel, ja se zlopatim sa s8. :D Običan pixel, auto brightness, slajder stoji na nekih 60%, wifi skoro sve vreme. Plašio sam se za sebe da uzmem mali pixel, mislio sam da će mi biti slaba baterija a i mali mi nekako ekran. Sad merkam ovaj Sretenov Pixel 2 XL na oglasima, ali nekako mi je mnogo to para za uređaj bez garancije a i ujedno izlazi pixel 3. Nekako mi je najlogičnije da sada pređem na note 8, jer hoću veći ekran. Razbucao sam s8 skroz, nije više za upotrebu. :smash:
 
To je moj oglas i davno je telefon kod zulua završio ;) ...a i ne bih se reklamirao baš tako

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Jeste bugararena uzela pare od hipstera iz googla :)
Ti likovi 1€ ne bi dali majci za lek :)

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Svejedno, toliko loše da nemam reče. Ne trebaš ni da kačiš ovako nešto. :smash:
 
Pixel dominira sa portret modom u low light uslovima. Prednja kamera je zasebna priča, tu nijedan telefon ne može da mu priđe.

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
 
Kako dominira kada je pozadina skroz zeznuta a to je cela poenta portret moda. Deo iznad desnog ramena ove devojke, ovi ljudi gore u bašti...
 
Ovaj kao da se trudio da napravi što gore fotke sa n9

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Softverski blur ima svoje nedostatke, tu i tamo brlja pomalo u zavisnosti od scene. Svakako su slike u portret modu neuporedivo bolje u poređenju sa Samsung live focusom i pored tih nedostataka.

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
 
@joca
Sve to stoji ali i dalje s9/note9 kamera po meni ne može da parira pixel. Makar za način na koji ja koristim mob kamere :)

Biće dobro ako pixel 2 xl nekada padne na 450e.. :/
Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
I šta sa tim ako nekada padne na 450e. Kad to bude bilo izaći će kinezi sa snap 7nm za te pare. Ko će da gleda stari pixel tada. Venčanica koja se jako teško prodaje po realnoj ceni koliko je plaćena. Drugo, nema normalnu garanciju kod nas. Jednostavno nije pixel za naše tržište.
 
Da, to je velika istina.
Najgore što su na našem tržištu svi mobovi venčanice sem Samsung I apple telefona.

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Zato sto na samsungu imas sve
Kao i na apple
Lepotu, funkcionalnost, servise i garancije plus mnogo veliku mogucnost prodaje i kupovine
Taj pixel ima odlicnu kameru ali ga u zivotu ne bih nosio jer je ruzan, a kome treba kamera nek kupi za 750e normalnu kameru a ne ruzan telefon
Nikada mi nece biti jasno da neko da pare za nesto sto je ruzno pa kao kvalitno ili dobre specs.
Njaah, po meni samsung i apple imaju skroz dobre kamere tj fenomenalne sad
A da mi tteba bolja sigurno bih kupio foto aparat a ne telefon!

Sent from my Samsung Galaxy Note 8 using Tapatalk
 
Vidi se da nisi video pixel uživo kad kažeš da je ružan, pogotovo panda varijanta.

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
 
Ružniji telefon je iphone x od pixela xl 2. Ali besmisleno je pričati o ukusima. :) Ima razloga zbog čega vrede tih para pixeli, ali ne u Srbiji na žalost.
 
Zato sto na samsungu imas sve
Kao i na apple
Lepotu, funkcionalnost, servise i garancije plus mnogo veliku mogucnost prodaje i kupovine
Taj pixel ima odlicnu kameru ali ga u zivotu ne bih nosio jer je ruzan, a kome treba kamera nek kupi za 750e normalnu kameru a ne ruzan telefon
Nikada mi nece biti jasno da neko da pare za nesto sto je ruzno pa kao kvalitno ili dobre specs.
Njaah, po meni samsung i apple imaju skroz dobre kamere tj fenomenalne sad
A da mi tteba bolja sigurno bih kupio foto aparat a ne telefon!

Sent from my Samsung Galaxy Note 8 using Tapatalk
Što se tiče manjeg Pixela, dizajn djeluje zastarjelo, ali ako je već ružan kao što kažeš, šta onda reći za iPhone 8? Dok XL-u stvarno nema šta pretjerano da se zamjeri, iako se o ukusima ne raspravlja, jelte. Nigdje veze da je dizajn bitniji od specifikacija, makar većini na ovom forumu. I mogu se kladiti da bi najmanje 80% forumaša izabralo Pixel ispred Galaxyja i iP, da je jednako dostupan i sa validnom garancijom.

A to što pišeš za kameru je klasična zamjena teza, naravno da je jedna od najbitnijih stavki na telefonu i da mi je bitno da telefon okida što bolje slike u svim uslovima, pogotovo u noćnim, pošto danas i mid-range telefoni prave dosta dobre slike na dnevnoj svjetlosti. Najbolje da ću tegliti DSLR sa sobom gdje god da krenem, glupost, ajde onda da u torbi nosim usput i laptop, iPod + eksterni zvučnik, GPS sportski sat, svjetiljku... jer svi rade bolje od telefona ono za šta su namijenjeni, zar ne? :d
 
Baš loša baterija na pie . :d Pixel 2, wifi veći dao dana, automatika (slajder na 40%). Svi žderači instalirani...

pixel 2.jpg
 
Jel si samo buljio u ekran kad si toliko izvukao? [emoji3]

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
 
Devojka koristi, nije moj telefon. Ja se samo hvalim. :D Kako ovoliko izvlači meni ne ide u glavu. :smash:
 
^ zanimljivo. Nadam se da nije plaćen članak :)

Edit: tu npr piše
Android Pie's Adaptive Battery doubles the battery life on my Pixel 2. It's about damn time.

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ja se ne secam jesam li sa oreom i koristio fon uopste, ali sa pie je baterija je sve bolja. Da li su azuriranja google servisa i slicno pomogla, ne znam. Sve u svemu, baterija je odlicna, iznenadjujuce s obzirom na kapacitet.

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
 
Aj ne palite me, još ću da se vratim na p2 i 8h sot-a [emoji23][emoji23]

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Ti ćeš umesto 3 imati 5 sati :d
 
Ozbiljno je dobra baterija. Ako slabije koristim telefon uveče ostane preko 70%. Ne sećam se kada sam video ispod 30%. Evo, baš ću večeras da idem do kraja pa da vidim SoT.
38669262733b6cdfc87c4f6326c86807.jpg


Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
 
Ubijaju te kinezi (wechat) :)
 
Nazad
Vrh Dno