Šta je novo?

Google Inbox app ®

Meni se google smilovao posle par nedelja.
 
Poslao i meni veceras google poziv za inbox posle nekih 15ak dana. :) Javljam ako dobijem i mogucnost invite-a. ;)
 
I meni Google sam poslao pozivnicu; pre 7 dana sam im poslao mail. ,)
 
Dobio pozivnicu na mail, doduše yahoo mail.
I samo mi nudi link ka playstore da skinem app, koji kad pokrenem i dalje pise da trebam invite.
 
Imam još jednu pozivnicu, ako neko hoće, mejl na pp.
 
Ко хоће позивницу нек ми пусти поруку.
 
Ko hoće pozivnicu nek mi pusti poruku i bude strpljiv jer imam slab signal
 
Stigle i meni pozivnice, kome treba neka piše na PM
 
Jel moguce da su ogranicili na chrome...
Google me sve vise odbija od svojih proizvoda i usluga time sto ovo rade, a nije im ni prvi ni drugi put.
 
Jel moguce da su ogranicili na chrome...
Google me sve vise odbija od svojih proizvoda i usluga time sto ovo rade, a nije im ni prvi ni drugi put.

Ja sam instalirao Chrome samo da bih podelio pozivnice, cim podelim skidam ga. Postali su dzukele teske
 
Na opera chromium radi ok samo instalirajte user agent change ekstenziju i namestite da se opera predstavlja kao chrome windows
 
Kome trebaju pozivnice moze da mi pusti PM. Imam 3 valjda pa cu da pustam dokle ima :)
 
Imam i ja jednu pozivnicu
 
Posle 2-3 dana.
 
Ako se još neko nije snašao, imam par koamda opet, može mejl na pm...
 
A firefox :trust:

nisam probao ali verovatno moze sa user agent switcher ekstenzijom za firefox :)

mislim sajt je lol nema nista sto bilo koji drugi browser ne moze da radi nego su samo tako random ogradili cisto da nateraju ljude na chrome ... klasicna svinjarija
 
I meni ostale jos dve.
 
Da se oduzim zajednici, imam i ja par pozivnica - moze na pm kome treba :)
 
Imam 5 pozivnica, ako nekome treba pisite mail na PM. Tek cu sutra moci da vam posaljem.
 
nisam probao ali verovatno moze sa user agent switcher ekstenzijom za firefox :)

mislim sajt je lol nema nista sto bilo koji drugi browser ne moze da radi nego su samo tako random ogradili cisto da nateraju ljude na chrome ... klasicna svinjarija
Probao , ne moze, nebitno je dal ima, vec dal oni zele ;)
Iovako mi ne igra ulogu useragent obzirom da je webbased aplikacija u kojoj sam pola vremena na poslu Firefox only
 
izgleda da su svi kojima treba nabavili. niko mi nije trazio na PM.
 
Vrh Dno