Antara
Slavan
- Učlanjen(a)
- 18.11.2016
- Poruke
- 3,312
- Poena
- 425
Moja oprema
- CPU & Cooler
- Ryzen x3800 & Noctua l9a
- Matična ploča
- Gigabyte x570 pro wifi itx
- RAM
- G. Skill Trident 3600 16GB
- GPU
- Gigabyte 2070s
- Storage
- 2 m.2 nvme + 2x4TB HDD
- PSU
- Corsair sf750 platinum
- Kućište
- Lian Li a4-h2o
- Monitor
- LG UltraGear 34GP83A-B
- Miš & tastatura
- Razer Orochi v2 & Logitech mx keys mini
- Mobilni telefon
- Samsung Z flip 4
- Pristup internetu
- Kablovski internet
Kako radiš taj stream? Cast to eon iz koje aplikacije? I ako da zbog čega na taj način pored silnih aplikacija za stream?Prešao sam na sa D3 na EON Box i računao na njegov ugrađen Chromecast (Google Cast?) za striming video sadržaja sa desktopa na TV.. ali ćorak. Secka do j*bem ti!
I TV i sam EON Box kablom su povezani na ruter, dok je desktop povezan preko wifi5, ali džabe. Video i secka i zna da kasni i po više sekuni u odnosu na audio. Bez obzira da li je video koji pokušavam da pustim 2060p, 1080p ili 720p problem je isti.
Uopšte nisam očekivao ovu *******ciju s' obizrom da sam pre nekoliko godina koristio VLC na desktopu i strimingovao na Chromecast 1 bez ikakvih problema. A sad sa novijim uređajima je negledljivo.
Da li je neko imao sličnih poteškoća i da li je uspeo da ih reši? 🙄🤔