Šta je novo?

Google Calendar POMOC

yoker86

Slavan
Učlanjen(a)
19.02.2008
Poruke
131
Poena
319
Koristim google calendar na vise svojih android uredjaja, naime kalendar uredjujem preko racunara dok se ostali uredjaji automatski sihronizuju. E tu imam mali problem, od skoro koristim Contacts birthdays dodatak googlovom calendaru koji mi je izvukao datume rodjenja iz contacta i napravio evente u kalendaru, e sad vecina tih eventa mi se ne sinhronizuje na telefon i tablet, svefa par rodjendana se sinhronizovalo dok se ostatk ne vidi. Ima li neko predlog kako sve da sinhronizujem?
 
A zašto ne koristiš google-ovo rešenje iz calendar-a? Meni radi odlično. Pročačkaj settings na calendar-u na kompu i uključi. Samo ćeš morati da upišeš rođendane svim kontaktima za koje želiš da ti se pokazuju.
 
Ako imaš fejs samo eksportuj sve rođendane kontakata i importuj u Google kalendar :)

Nikakvi vidžeti ti nisu potrebni .
 
Da ne otvaram novu temu, Tasks mi je nestao iz kalendara, ne mogu nikako naci kako vratiti. Malo sam trazio i nisam jedini sa tim problemom, ali nisam uspio naci rjesenje. Jel se nekom desio slican problem?

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
Ne, sve ok ovde.
 
Sve sam pretrazio, nema sanse da vratim... Ima li neki kontakt da pisem podrsci, kako stupiti u kontakt sa njima? Ovo mi bas treba, za naredni mjesec dana imam sedmicno bar po 10 taskova, i sve nestalo...
Btw, na telefonu ih vidim, ali su mi u kalendaru linkovani sa odredjenim mejlovima, i jedino preko Tasks u Gmailu ili Kalendaru mogu pristupiti mejlu preko linka, a kalendar mi je pola posla...

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno