Šta je novo?

Google aplikacije na Huawei telefonima - lakše nego ikada

Benchmark

Znamenit
Učlanjen(a)
11.09.2006
Poruke
59,440
Poena
1,385
huawei-app-gallery-google.jpg


Google aplikacije na Huawei telefonima – lakše nego ikada​


Google aplikacije na Huawei telefonima nikada do sada nisu radile jednostavnije kroz Huawei AppGallery nakon velike inovacije koja olkašava rad korisnicima.

Kompletan članak: https://benchmark.rs/vesti/softver-...kacije-na-huawei-telefonima-lakse-nego-ikada/
 
Koristio sam Huawei Nova 9 i GSpace za Google aplikacije. Međutim, nije mi radilo mobilno bankarstvo i još par aplikacija koje su zahtijevale Google verifikaciju. Ako je Gbox riješio taj problem, rado ću se vratiti na Huawei.
 
Koristio sam Huawei Nova 9 i GSpace za Google aplikacije. Međutim, nije mi radilo mobilno bankarstvo i još par aplikacija koje su zahtijevale Google verifikaciju. Ako je Gbox riješio taj problem, rado ću se vratiti na Huawei.
Ne verujem da je rešio, pošto koliko ja videh, GBox je samo GSpace sa boljom šminkom. Jednostavno, aplikacije koje su na bilo koji način vezane za Google servise, neće raditi kako treba i to ej to.
S druge strane, ako ti mbanking zahteva povezanost sa Google servisima da bi se ljudski verifikovao, savetujem ti da promeniš banku 😂😂
 
Nazad
Vrh Dno