Šta je novo?

God of War

Shimec

Slavan
Učlanjen(a)
26.06.2007
Poruke
2,638
Poena
425
Moja oprema  
CPU & Cooler
AMD Ryzen 5800X3D & DeepCool LS520SE
Matična ploča
MSI B550 Gaming Plus
RAM
2x16GB DDR4 3600MHz
GPU
Palit GameRock RTX 4080 OC
Storage
Samsung 860EVO 500GB, Samsung 970 Evo Plus 2TB, Kingston KC3000 1TB
Zvuk
Logitech G Pro X Wireless & HyperX Cloud AlphaS
PSU
NZXT C850
Kućište
MS Industrial Titan II Pro
Monitor
ASUS VG32VQ & LG CX 65"
Miš & tastatura
Logitech G502 Lightspeed & Redragon Vishnu
Ostale periferije
PS5
Laptop
Dell Precission 7760
Mobilni telefon
Samsung S20FE
Pametni uređaji
Samsung Galaxy Watch 6 Classic 47mm
Xiaomi Mi Air Purifier 3C
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Posle nagadjanja, evo i zvanicne najave.





Features:

-Native 4K, higher res shadows, improved SSR
-Enhanced ambient occlusion with GTAO and SSDO
-Nvidia DLSS and Reflex support
-Ultra-Widescreen support
-"Robust" controller & button mapping
 
Nisam gledao trailer, ali vidim da ga reddit flag-uje kao spoiler. S toga, možda je RDR2 situacija gde su drugi deo igre blago spojlovali...

Tako da ko nije igrao, oprez.
 
Nema spoilera nikakvo koliko ja vidim.
 
Pogledao trailer. Nema spoiler-a.
 
Dakle stize igra na pc zvanicno.
Ja je odigrao par puta na ps4 pro, svaka preporuka,
jedna od najboljih igara koje sam igrao.
 
Dakle stize igra na pc zvanicno.
Ja je odigrao par puta na ps4 pro, svaka preporuka,
jedna od najboljih igara koje sam igrao.
God Of War Kratos Nod GIF by PlayStation
 
PS ekskluziva na PC-u sa native podrškom za Xbox gamepad. :)

Odlična igra i odličan port.
 
Kupio danas na Kinguinu...prešao dva puta na ps 4 pro konzoli, ovo mi je jedna od najboljih igara u životu, mora se imati u steam kolekciji (verovatno i pređem još jednom na "give me god of war" na PC). Na laptopu sa 3070 max-Q radi u 60+ FPS sve na ultra...i obavezne preporuke za sve bilo koji žanr da preferiraju, ovo je remek delo...jedva čekam Ragnarok! Samo čekam da stignem kući i uparim ovaj novi Omen sa Xbox kontrolerom.
 
Prešao sam je na PS4, ali preći ću je i na PC-u. Dobra je igra skroz, ali meni su prethodni GoW bili bolji, voleo sam više onakav tip igre.
 
Kupio danas na Kinguinu...prešao dva puta na ps 4 pro konzoli, ovo mi je jedna od najboljih igara u životu, mora se imati u steam kolekciji (verovatno i pređem još jednom na "give me god of war" na PC). Na laptopu sa 3070 max-Q radi u 60+ FPS sve na ultra...i obavezne preporuke za sve bilo koji žanr da preferiraju, ovo je remek delo...jedva čekam Ragnarok! Samo čekam da stignem kući i uparim ovaj novi Omen sa Xbox kontrolerom.
Zanimljivo je da je solidno portovana i za prosecan hardver.
Meni na i7-9750H i GTX1650 Max-Q neka kombinacija mediuma i low-a sa pokojim high detaljem drzi temp izmedju 67-72C za GPU i 45-60fps.
Kontam da bih mogao i da dignem koji detalj al dosta smooth radi iovako.
 
Ja igrao na 3440x1200 rezoluciji sa 1080ti. Pokušao sam da svalim sve detalje da dobijem oko 120fps, ali ne ide. :D Slaba je karta, mada moguće da je i procesor usko grlo. 5820K na 4.7ghz, uskoro se menja za 5600X, pa ču videti razliku da li će je biti.
 
  • Like
Reagovanja: Wuk
Dobra igra u pm, konverzacija izmedju deteta i matorog vrhunski odradjena, artwork bruka. Zavrsni potezi u borbi kad mu skoci na glavu iscupa rogove, udari sekirom preko usta, brutalno odradjeno :)
 
Poslednja izmena:
Iako sam je jos 2018. presao na PS4, opet je igram sa uzivanjem sada na PC-u. Jedna od retkih igara koje tako 2 puta mogu da prolazim a da uzivam.
 
Posle prvih par sati igranja - odlicna igra.
Borba je interesantna, sekira super implementirana u gameplay.
Jedini minusi za sad su kamera koja je nabijena uz Kratosa i prokleto lootovanje.
 
Ne volim sam koncept lootovanja u ovakvim igrama.
Nepotreban, dosadan dodatak igri.

Kad hoću da lootujem upalim Tarkov ili nešto slično.
 
mnogo dobra igra nisam imao pojma dok nije dosla na pc, ne smeta mi loot vezan je za puzzle uglavnom ili fight tako da nije idi tamo i donesi 10 cvetova...vrlo upeglano pravi mejnstrim etalon kako AAA treba da izgleda.
 
Prešao danas main na "give me god of war" težini (treći put ukupno, prvi na PC); sad ostaje lagano ceđenje sa nekim side questovima kad budem imao vremena i napucavanje kako bi mogao na oči ptičurinama.

Remek delo kao što rekoh, priča me svaki put iznova ostavi bez daha i svaki put nešto novo skontam; danas npr sam povezao zašto se veštica prvi put iscimala i izvikala onoliko kada se "Boy" pojavio prvi put pred njom sa onim magičnim (struja) strelama i oduzela mu iste (spoiler: one su ustvari "Ahilova peta" za Baldura, kako se kasnije pokazalo ali eto ranije nisam povezao).
 
Nateram sebe malo vise da probam igru bar za praznike i stvarno sta reci nego fantasticna igra... Ne znam ni da li ima neki segment da mogu da kazem da je losije uradjen i da mi ne odgovara. Od price, gameplaya, borbe, lutovanje mi je odlicno takodje... jedino sto treba naci vremena da se sve ovo odigra kako treba posto vidim da ce trebati desetine sati da se zavrsi.
 
Opa, patch v1.0.12...Konacno da probamo taj - FidelityFX Super Resolution 2.0
 
Vrhunska igra, mozda i naj koju sam igrao, odigracu joj jos jednom kad budem imao grafiku koja moze da gura na 4k max.
 
Nazad
Vrh Dno