Imam pozivnicu, kliknem ali nikako da prodjem na stranicu gmail/a. Svakoga puta me izbaci,a to mi se isto desava i sa msn messengerom
Hteo sam da aktiviram pc pc call.
A posto sam u Tunisu razumecete da mi je stalo da aktiviram pricu :wall: :wall: :wall: .
Pozdrav svima
Hteo sam da aktiviram pc pc call.
A posto sam u Tunisu razumecete da mi je stalo da aktiviram pricu :wall: :wall: :wall: .
Pozdrav svima