Šta je novo?

gmail.google.com page can not...nikako

  • Začetnik teme Začetnik teme fimpak
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

fimpak

Slavan
Učlanjen(a)
04.02.2006
Poruke
4
Poena
301
Imam pozivnicu, kliknem ali nikako da prodjem na stranicu gmail/a. Svakoga puta me izbaci,a to mi se isto desava i sa msn messengerom
Hteo sam da aktiviram pc pc call.
A posto sam u Tunisu razumecete da mi je stalo da aktiviram pricu :wall: :wall: :wall: .
Pozdrav svima
 
Isprazni cache pretrazivaca.
 
:-devil-: искључи :-devil-: ватрени :-devil-: зид :-devil-:
 
Wulfgar je napisao(la):
:-devil-: искључи :-devil-: ватрени :-devil-: зид :-devil-:

Пошаљи тј. остави овде своју интернет протокол адресу
Сад је лепше? :-devil-:
 
Poslednja izmena:
GEOM je napisao(la):
I posalji ovde tj. ostavi IP adresu :-devil-:
pises cirilicom onda i pricaj cirilicom.
I djavo ne ide sa cirilicom.
I ako mozes napisi lepo sta da uradim, jer SSSS.
 
Nazad
Vrh Dno