Šta je novo?

GLOBALTEL - virtuelni mobilni operator

Uzeo juče online eSIM prepaid i ne radi u satu sa eSIM podrškom.

Čiju mrežu koristi Globaltel?
Koje band za LTE podržava ta mreža?
 
Koristi A1 mrežu, zavisno od lokacije koriste sledeće bendove:
B3+B20 u skoro svim gradovima
B1+B3+B20 u po nekim gradovima biće ih sve više
B3+B20 u većim ruralnim sredinama
B20 u manjim ruralnim sredinama
 
Hvala. Onda sam ozbiljno omašio sa uređajem koji je za USA LTE tržište.

20210926_202105.jpg
 
Kako ugasiti virtuelni Globaltel broj koji je vezan za moj broj? Svaki put kad udjem u app on je tu iako ga nisam koristio mesecima
 
Podneo sam zahtev za prenos postpaid broja iz mtsa, mts je odbio jer je broj bio u boxu, sad je razdvojen, da li je neophodno da se ponovo radi zahtev?
 
Ja mislim da je on vezan za app i da se ne može ugasiti...
Po toj logici svaki put kad obrises app on bi morao da nestane. Vezan je za tvoj fizicki sim broj na telefonu, tako se i registruje preko njega
 
Molimo te da kontaktiraš kolege iz tehničke na 0677 1234 ili na mail [email protected] i kolege će te uputiti u proceduru i ponovo podneti zahtev.
Danas sam pokušao da platim neki servis putem SMSa sa vašeg broja ali uplata nije prošla. Da bi se aktivirao servis šalje se poruka na broj 3345.
Možete li da popravite to?
 
Da li Globaltel podrzava VOLTE i na koji nacin se aktivira pored onih opcija u telefonu koje su vec aktivirane?
 
Zašto mi sms poruke stižu samo u Globaltel app a ne i u regularnoj sms app?
 
Kako mogu da odjavim karticu? Da ne bude vezana na moje ime i nalog. Takodje i nalog treba obrisati
 
Никако не могу да видим колико ми је преостало минута/СМС и интернета кроз Андроид апликацију, док на интернет страници Глобалтела то може да се види.
 
Onda samo bacam karticu u djubre.
 
Никако не могу да видим колико ми је преостало минута/СМС и интернета кроз Андроид апликацију, док на интернет страници Глобалтела то може да се види.

Meni normalno radi i vidi se u Androin aplikaciji i to na dva razlicita mob..nesto kod tebe zeza?
 
Никако не могу да видим колико ми је преостало минута/СМС и интернета кроз Андроид апликацију, док на интернет страници Глобалтела то може да се види.

To traje već neko vreme ili si tek primjetio?
Na desktop nikada nisam gledao, a na Android mi se često dešavalo da ima kašnjenje. Piše da imam svega nula, a ja pozovem i obračuna uredno. Samo se prikaže tek kasnije.
 
У питању је преостали саобраћај. Ништа не приказује. Могуће је да је до мобилног, прошле године сам експериментисао са неким апликацијама са апк и других сајтова, које сам после деинсталирао али је Андроид почео да багује.
 
Da li neko koristi cast sa iphone na googlov chromecast? Gotovo uvek se strim prekine nakon par sekundi.
 
Никако не могу да видим колико ми је преостало минута/СМС и интернета кроз Андроид апликацију, док на интернет страници Глобалтела то може да се види.
Да јавим, излоговао сам се и поново логовао и појавило се. Претходно логовање је било пре активације пакета, па је ту стало.
 
Kupio sam novi esim veceras prepaid kombinaciju od 500 dinara (4 gb i 150min). Ukucao kreditnu da platim i globaltel mi skinuo prvo 500 a odmah zatim jos 300 dinara sa te kreditne. Ne bih ni znao nego mi stigao sms od banke da me obavesti. KAKO TO KAD KOSTA 500 DINARA? Jel zna neko zasto je to tako i dal da zovem da se zalim?
 
Провери, није сим бесплатан. Како је могуће да ти они скину са банковног рачуна?
 
Nazad
Vrh Dno