Šta je novo?

[GLOBALTEL] Reciklomati - plastična ambalaža u zamenu za kredit

jasno da moze da se uradi nesto u tvom slucaju, ali generalno nikad nista ne urade. Ja sam svaki put kad sam se obratio za te probleme dobio odgovor "prosledice kolegama"... i onda posle duzeg vremena odgovor "da ne mogu nista da urade"... Nekad bi sami javljali a nekad bih morao da sam podsetim. Ali uvek isto "resenje" - negativno

Tako da tu nema pomoci radi slabo to recikliranje, mozda da ubacujes manje iznose po 10tak komada max pa vise tura. Ako se zalis Globaltelu ili toj firmo sto odrzava Reciklomate odgovor je uvek negativan. VErujem i da ostali imaju isto iskustvo ako su se zalili (a razliciti razlozi su bili, preskocen unos globaltel broja, isto i to da bus plus ne ocita... cak sam imao i dve transkacije za redom jednom na isti globaltel broj, jednom busplus dodao kredit a drugi put ne - ali ni tu nisu mogli nista da urade)...

Da je ovo ofrlje malo ocito se moramo pomiriti. Recikliranje i izgleda roming su dve stvari koje im ne fukncionisu dobro... Ali tako je kako je... Jedini vecaprednost im je cena. I ajd da kazemo deluju da se ovde trude oko novih i ajd da kazemo "naprednih" korisnika sa bench foruma... Iako sta god da sam pitao ni jednom nije ista uradjeno ok :D Za sada. Mozda nekad nesto i rese, ako se i dalje budem obracao, ali slaba vajda kad znas da nece biti nista reseno :D
 
Poslednja izmena:
Reciklomat u Knezu, 12:32h pojedeno 166 dinara sa bus plus kartice. Prislonio sam kao i uvek, odbrojavalo je, međutim samo je izašla poruka: "read time out". I naravno i ovog puta niko neće biti kriv, kartica neće moći naknadno da se dopuni itd, jer sam već 1x imao ovaj problem, i pojedeno je 150 dinara.
Upravo sada ( 12:44) sam ubacio još 6 ambalaža, bus plus kartica uredno očitana nakon 7 sekundi i dopunjena iznosom od 21 dinar. Sve se to može softverski proveriti, postoji video nadzor, i u koliko mašina zabaguje, bus plus kartica se može naknadno dopuniti.
Pošalji nam u inbox broj kartice. Ukoliko kartica nije personalizovana, kolege iz KentKart ne mogu da je dopune, ali proverićemo gde je nastao problem.
 
Kada cete da ubacite ovo stanje reciklomta za Kragujevac kao sto ima u Beogradu?
 
...i zašto su lokacije ponovo razbacane a ne grupisane po opštinama kako je bilo ranije?
 
Većina reciklomata je prepunjeno do podneva.
Ja moram da putujem sa Banjice kako bih mogao da koristim reciklomat.
Definitivno nema dovoljno reciklomata u Beogradu.
Postavite ih više. I obavezno bar jedan na Banjici - puno mojih komšija bi rado koristilo vaše usluge da postoji reciklomat u kraju ;)
 
Jutros sam nosio flaše na reciklažu i zatekao radnike Sekopak-a kako prazne reciklomat (Bulevar Oslobođenja 37, u 08:53)
Jedan od radnika je uzeo 3-4 flaše iz vreće, ubacio u sveže ispražnjen reciklomat i dopunio BusPlus karticu...
 
I posle kažu da perpetuum mobile ne postoji...
 
Reciklomat kod hrama je stalno pun. Ujutru prolazim malo pre 8 i stalno je crveno. Ne znam kada prazne, ali nadam se da je posle toga.
 
A možda je radnik samo rutinski proveravao da li reciklomat radi kako treba, da nije zaglavljena neka ambalaža, da povlači ambalažu, tj da je ispravan i hardver i softver.;)
 
Ma sta bre proveravao, na lomacu sa njim!
 
pa moze da izabere i donaciju umesto kredita.
 
pražnjenje kao da je obustavljeno? već 3 dana se ne mrdaju iz crvenog statusa pojedini u mojoj blizini...
 
mislim da malo slabije uvek rade tokom vikenda..takav mi je osecaj..al nije da bas detaljno pratim

a ima logike da nesto manje ljudi radi vikendom :)
 
kao da je gotova ova akcija, i danas skoro svi aparati neispražnjeni...ajd bar nam javite da se ne cimamo...
 
Reciklomat u Trgovackoj ulici u zarkovu ne radi...Zabagovalo je i tako zabagovan stoji :) . Na sajtu je online bio sa 32 artikla..sad je popunjen sa 52 :)
 
@Globaltel Support Imam jedan predlog za vas website.

Mislim da bi bilo dobro kada bi se u sekciji nalazilo par filtera i opcija za sortiranje.

Konkretno sto se tice filtera, mislim da bi bilo veoma korisno imati filter za prikaz reciklomata "u radu", tj svi "zeleni" reciklomati. Naravno, ovde moze sad vise nekih opcija da se postavi.
Takodje, bi bilo dobro da moze da se filtrira po krajevima grada, naravno neki multiselect bi bio dobar izbor u ovom slucaju sa predlozenim svim krajevima grada koji su trenutno u sistemu.

Sto se sortiranja tice, ono sto sam shvatio da bi mi znacilo je da moze da se sortira po broju artikala u reciklomatu. Mnogo je bolje tako, nego da idem kroz celu listu kako bih nasao najmanje popunjene reciklomate.

Nadam se da cete usvojiti ove predloge, mislim da bi dosta znacilo korisnicima pri pregledu trenutne situacije po pitanju popunjenosti i slicno.
 
@Globaltel Support Imam jedan predlog za vas website.

Mislim da bi bilo dobro kada bi se u sekciji nalazilo par filtera i opcija za sortiranje.

Konkretno sto se tice filtera, mislim da bi bilo veoma korisno imati filter za prikaz reciklomata "u radu", tj svi "zeleni" reciklomati. Naravno, ovde moze sad vise nekih opcija da se postavi.
Takodje, bi bilo dobro da moze da se filtrira po krajevima grada, naravno neki multiselect bi bio dobar izbor u ovom slucaju sa predlozenim svim krajevima grada koji su trenutno u sistemu.

Sto se sortiranja tice, ono sto sam shvatio da bi mi znacilo je da moze da se sortira po broju artikala u reciklomatu. Mnogo je bolje tako, nego da idem kroz celu listu kako bih nasao najmanje popunjene reciklomate.

Nadam se da cete usvojiti ove predloge, mislim da bi dosta znacilo korisnicima pri pregledu trenutne situacije po pitanju popunjenosti i slicno.
Hvala na predlogu prosledićemo kolegama. :)
 
Sad procitah jos jednom kako sam tacno napisao i vidim da sam progutao rec kad sam rekao "u sekciji nalazilo par filtera".... hteo sam da kazem u sekciji "lokacije". Jasno je iz konteksta poruke na sta sam mislio, ali eto da se ispravim za svaki slucaj :)
 
Nazad
Vrh Dno