Darezi
Slavan
- Učlanjen(a)
- 07.04.2010
- Poruke
- 13
- Poena
- 304
Jel neko zna da li ima da se kod nas nabavi graficka Gigabite GV-N460SO-1GI
http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=3613#sp
http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=3613#sp