Šta je novo?

Gigabyte 965p-DS3...par pitanja

fluxy

Slavan
Učlanjen(a)
15.05.2007
Poruke
173
Poena
320
1) Zna li neko da li rev 3.3 ove ploce ima C2 reviziju chipseta (ako ima moze li neka vrsta potvrde link ili sl)
2) U koliko faza rev 3.3 filtrira napon. Prva verzija ploce je imala trofaznu filtraciju, a meni se cini da poslednja ima 6-stepenu...Jesam li u upravu?

Pozz
 
1) Zna li neko da li rev 3.3 ove ploce ima C2 reviziju chipseta (ako ima moze li neka vrsta potvrde link ili sl)
2) U koliko faza rev 3.3 filtrira napon. Prva verzija ploce je imala trofaznu filtraciju, a meni se cini da poslednja ima 6-stepenu...Jesam li u upravu?

Pozz

Jaimam tu plocu ali mi reci kako da proverim to sto pitas...
 
i 2.0 revizija ploche ima c2 reviziju chipset-a.
 
ups, skapirao sam da imam 3.3 reviziju ploche, tako da u stvari ne znam za 2.0 reviziju.
 
Pošto ste počeli da pričate o ovoj ploči koji i ja imam rev3.3 ajd da pitam nešto:
Da li je neko imao problema s tako zvanim "CooldBoot"-om na ovoj ploči..... znači kad se overlockuje i kad se isključi računar nakon ponovnog uključivanja sve se vrati na default......
dali ima leka za to.... (ja sam našao jedini lek da izvadim priključke iz USB i da neuključujem dsl pre) onda radi normalno.......
 
Poslednja izmena:
Pošto ste počeli da pričate o ovoj ploči koji i ja imam rev3.3 ajd da pitam nešto:
Da li je neko imao problema s tako zvanim "CooldBoot"-om na ovoj ploči..... znači kad se overlockuje i kad se isključi računar nakon ponovnog uključivanja sve se vrati na default......
dali ima leka za to.... (ja sam našao jedini lek da izvadim priključke iz USB i da neuključujem dsl pre) onda radi normalno.......

Meni ta ploca (i ta revizija) zna iz cista mira od jednom da se probudi na defaultu sto jako zna da nervira.
 
I meni posle restarta na taster vrati magistralu na 266Mhz i memoriju na default. Ostalo ostane. Kad ga resetujem iz win.-a normalno se pali.
 
Koji najjaci procesor podrzava ova ploca ali realno, ono sto pise na sajtu je verovatno teorijski? I da li podrzava C2Q i koje? Da li neko ima C2Q sa ovom plocom?
 
Ono što piše na sajtu je 100% tačno
 
Psu

ploca samo ima malih problema,ali samo kad se upari sa (losim) slabim napajanjem
 
Vrh Dno