Šta je novo?

Geil Ciclone

jahacmm

Slavan
Učlanjen(a)
09.10.2008
Poruke
289
Poena
319
Gde moze u Beogradu dase pazari pomenuto hladenje za dd2 i dd3 memoriu?
 
mislim da taj ciclone ima DL mogu da pogledam u ponedeljak pa da ti javim ako ga do tad ne nabavis :wave:
 
Do ponedeljka ga necu nabaviti sigurno.Toje hladnjak od proizvodaca geil.Javi obavezno.
 
Evo sad sam video i imaju jos 8 komada i cena bi bilo oko 35e EVO CYCLONE
 
Izvini moze kontak telefon od te firme na PM.
 
Jel ima u nekoj radnji kod nas ovaj kuler?.Zovem na sve strane i nista.
 
i meni to nije jasno ima ju ih 8 kom na stanju a niko nema mozda on trazi ko ima u radnji a danas niko nece drazti cooler za ram od 30 i kusur evra
 
Nazad
Vrh Dno