jahacmm Slavan Učlanjen(a) 09.10.2008 Poruke 289 Poena 319 18.07.2009 #1 Gde moze u Beogradu dase pazari pomenuto hladenje za dd2 i dd3 memoriu?
d0minat0r Čuven Učlanjen(a) 28.05.2006 Poruke 3,779 Poena 815 18.07.2009 #2 mislim da taj ciclone ima DL mogu da pogledam u ponedeljak pa da ti javim ako ga do tad ne nabavis :wave:
mislim da taj ciclone ima DL mogu da pogledam u ponedeljak pa da ti javim ako ga do tad ne nabavis :wave:
OP OP jahacmm Slavan Učlanjen(a) 09.10.2008 Poruke 289 Poena 319 18.07.2009 #3 Do ponedeljka ga necu nabaviti sigurno.Toje hladnjak od proizvodaca geil.Javi obavezno.
d0minat0r Čuven Učlanjen(a) 28.05.2006 Poruke 3,779 Poena 815 18.07.2009 #4 znam mislim da sam ga video da imaju javljam ti 😉
d0minat0r Čuven Učlanjen(a) 28.05.2006 Poruke 3,779 Poena 815 18.07.2009 #5 Evo sad sam video i imaju jos 8 komada i cena bi bilo oko 35e EVO CYCLONE
OP OP jahacmm Slavan Učlanjen(a) 09.10.2008 Poruke 289 Poena 319 18.07.2009 #6 Izvini moze kontak telefon od te firme na PM.
OP OP jahacmm Slavan Učlanjen(a) 09.10.2008 Poruke 289 Poena 319 22.07.2009 #7 Jel ima u nekoj radnji kod nas ovaj kuler?.Zovem na sve strane i nista.
atheista Čuven Učlanjen(a) 11.04.2002 Poruke 131 Poena 620 24.07.2009 #8 http://www.dl.rs/tgkup.php?sellGrad=2&sellBrend=undefined Nemoguce da nema ni kod jedne. Kod jedne sigurno ima, ali necu da reklamiram bezveze.
http://www.dl.rs/tgkup.php?sellGrad=2&sellBrend=undefined Nemoguce da nema ni kod jedne. Kod jedne sigurno ima, ali necu da reklamiram bezveze.
d0minat0r Čuven Učlanjen(a) 28.05.2006 Poruke 3,779 Poena 815 25.07.2009 #9 i meni to nije jasno ima ju ih 8 kom na stanju a niko nema mozda on trazi ko ima u radnji a danas niko nece drazti cooler za ram od 30 i kusur evra
i meni to nije jasno ima ju ih 8 kom na stanju a niko nema mozda on trazi ko ima u radnji a danas niko nece drazti cooler za ram od 30 i kusur evra
OP OP jahacmm Slavan Učlanjen(a) 09.10.2008 Poruke 289 Poena 319 25.07.2009 #10 Kuler mi stize za neki dan.Hvala na pomoci.