Šta je novo?

GeForce RTX 3000 Thread

nece u prodaju uopste. sem ako me ne iznervira rdr2 pa da je moram menjati za 5700/6800 zbog rdr2 :D radilo lepo sa 5700kom koju vise nemam..a sad 3080 puca na par minuta rdr2 :)

Pazi. Igra puca svima, ali ne na par minuta. Ja ponekada igram po 3 sata pa ne pukne ni jednom. Ako kod tebe stalno puca nakon par minute, to onda nije do igre.
 
Za sad najbolji rez, peak potrosnja 337W.

Screenshot_698.jpg
 
Moram da vam srusim sneska :D
overclockMSI.jpg
novi driver.jpg

32d52efa864d3c4b6f4ecd3a94682505.jpg
 
Poslednja izmena:
zajebani vas kumi da kacite rezultate u otvorenu temu, ali se vi nedate [emoji1]

Ima da vam trazi kartice nazad [emoji3]

Apple, koju karticu imas?
 
MSI Gaming Trio za sada u ponedeljak stize EVGA. Editovao sam prosli post i dodao SS sa novim driverima rez..
 
MSI Gaming Trio za sada u ponedeljak stize EVGA. Editovao sam prosli post i dodao SS sa novim driverima rez..

Nisam zagledao mislio sam da je evga, kod FTW3 PL ide preko 110 kad se flesn 500w bios, bez obzira, te temperature, brutalno...
 
Poslednja izmena:
Karta naprosto dere za sada al nisam nesto zadovoljan sa gaming u Battlefield 1 jer igram na 1080p...
 
Znao sam da sam trebao i nju da porucim kad je bila cena ispod 1000e (nekih sat vremena plafon dok se nisu rasprodale), pa da proberem izmedju nje i TUFa kad dodje vreme.
 
Jel bi bio neko ljubazan da okači skorove Superposition skorove, ista podešavanja ali sa poslednjim 461.40 drajverom?
Meni je obrijao 600 poena u ukupnom skoru jedino su MIN vrednosti bolje u odnosu na onaj drajver koji je bio 3meseca star.
 
Imas u mom postu #3454


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Windows 10 (Spectre & Meltdown Disabled)

W10.jpg

VS

Windows 7

W7.jpg
 
bolje skorove daje 7ica. posebno u cinebenchu.
 
bolje skorove daje 7ica. posebno u cinebenchu.

I u DX11 igrama je veći i stabilniji FPS. Quake II RTX ima 20fps-a više u Windows 7. Sve vulkan igre rade bolje pod Windows 7 nego u Windows 10.
 
Pa da se pohvalim i ja:
MSI 3070 Gaming X Trio
Superposition_Benchmark_v1.1_9314_1611964586.jpg
 
Evga 3070 Ultra gaming

Superposition_Benchmark_v1.1_9485_1612143100.png
 
MSI RTX 3080 GAMING X TRIO pisano vise puta...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
MSI RTX 3080 GAMING X TRIO pisano vise puta...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

jesi siguran,koliko vidim kod tebe na slici GPU-Z stoji Default Boost Clock 1905 sto ima samo Suprim X,
X Trio ima Default Boost Clock 1815
 
^
Mislim da nije siguran :d
Prati temu, pisao je covek da je flesnu bios od Suprim X
 
Def ne pratis ni malo [emoji16]
Btw sinoc vratio der bios pa cu probati malo tako da je cherechim i vidim domete,mada mozda me bude i mrzelo jer danas stize EVGA [emoji16]


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Imam pitanje ako neko zna, da li se gubi garancija ako stavim kartu pod vodu, posto moram da skidam kuler? Razmišljam da uzmem water blok, imam d5 pumpu viska, creva, fitinge, stoje mi vec godinu dana hteo sam ceo custom loop da radim, ali me mrzelo i nisam mogao da nadjem gpu blok za staru karticu nigde u okruženju. Sada kad čujem da mogu da nasviram evgu na 2300mhz pod vodom, opet se javlja zelja, a mogu da nabavim blok za gpu :)
 
Stigla EVGA 3080,hvala gosn @zajebani
cf7c91cdc5243b9eb2f6eb7e0d4161b0.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Poslednja izmena:
Sinoc sam instalirao EVGA Precision X1 i odmah mi je uradio update firmware-a, odmah mi je nakon toga i skor nesto malo skocio u Superposition-u. Inace mi se dopada kako se lagano radi bazican OC preko istog progarama. Koliko videh EVGA 3070ice nisu bas top score-eri, barem sudeci po onim tabelama, moja ima kao sto gore okacih 9485pts a najbolja EVGA na listi ima 9531pts recimo, dok je MSI recimo top sa skoro 10k. Bas me zanima da li je to slucaj i sa 3080...

Pogledah sada - deluje zapravo bolje po istoj listi za 3080, nekih 12350ish poena je top score za EVGA-u.
 
Poslednja izmena:
Ja još čekam kurira... zvao D Express centar za Kragujevac i niko se ne javlja... :mad:
Jel može da se odradi korektan undervolt preko EVGA Precision X1 ili je AfterBurner bolje rešenje? Ne volim da imam više alatki koje rade isti posao...
 
Stigla EVGA 3080,hvala gosn @zajebani
acaf3790d12bc5cc05cc14e97acc21d6.jpg

Od kad se evga pise MSI :d

@lagani_niz
Nikome nista ne pricaj :p Ako ima nalepnica na nekom srafu zagrej je fenom za kosu lagano, i isto tako lagano odlepi ;)

@Dimco
Moze, sve je to isto, samo sto je AB daleko prakticniji i bolji za prilagodjavanje raznih potreba... Zaboravio sam kako bese, da li je potreban X1 da bi se odradio taj inicjani updejt, mislim da jeste.
 
Poslednja izmena:
Ahahahaha jesi video sta je uzbudjenost kad stigne zver [emoji4]


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Nazad
Vrh Dno