Šta je novo?

GeForce RTX 3000 Thread

@spasoje javljeno juče u podne
 
Niko vas ne tera da kupujete po tim cenama, kao sto vas nije terao da kupujete i ostale po onim basnoslovinm cenama.

Zapamtite: Cenu odredjuje trziste.
 
Irci se istrošili za Božić, pa preteklo. 🤣

Screenshot_20220106-204747.jpg
 
Taj može da koristi i integrisanu
 
Moze, u zavisnosti kakav je posao u pitanju. Ali integrisana nema na primer CUDA jezgra... ;)
 
Moze, u zavisnosti kakav je posao u pitanju. Ali integrisana nema na primer CUDA jezgra... ;)
Takođe 3050 nije namenjena za nešto ozbiljno osim 1080p low igranja, ako hoćeš ozbiljno da radiš onda se uzima 3090.
 
Ma ok. Mudrovanju nikad kraja. Evo stajem sa offtopicom dok Milicija ne dodje.
 
Slažem se
 
3050 ima svoju stranu https://www.nvidia.com/en-eu/geforce/graphics-cards/30-series/rtx-3050/

zanimljiv je ovaj deo u vezi potrošnje (required system power):

Pogledajte prilog 331079

ko je lud da uparuje i9 sa 3050? :D ili predviđaju da će i 3050 imati prejaku cenu

VJerovatno da se osiguraju u slučaju da neko pokuša da sastavi tu kombinaciju i da onda kaže kako Nvidia ima pogrešnu specifikaciju. Mada iskreno ne vidim poentu stavljanja Required System Power, al' 'ajd.
 
Čisto ako nekoga zanima
 
Sobzirom da je 6500XT kod nas skoro 500e onda ovo ima da stave bar 550e.
 
@danilo989 ništa onda, čekamo spomenutu akciju (€489) 😁
 
Procureo review ranije:
 
Kartica koja će najverovatnije biti 400e+ ne može da istera 60fps 1080p u većini igara.
 
Takva će im i biti prodaja. Verujem da nema puno kretena koji će je kupiti.
 
A čime ja (******) da zamenim konačno 960-ku? Pogledao pre neki dan 6500, ispade horor strah užas kraj...
 
A čime ja (******) da zamenim konačno 960-ku? Pogledao pre neki dan 6500, ispade horor strah užas kraj...
I ja sam u istom problemu. Moje rešenje je prelazak na konzole dok se ova situacija ne smiri.
 
Nazad
Vrh Dno