Šta je novo?

GeForce GTX 1080Ti Thread

I da može, problem je nabudžiti neki hladnjak za VRM.

maxresdefault.jpg
 
Da, ali VRM na toj karti ima svoj hladnjačić, na ovoj kada skine kuler ostaje go VRM, mora da improvizuje nešto, a mesta kao u d****u.

Untitled.png
 
Poslednja izmena:
Dali kinezi imaju neko resenje za R9 290x imali su hladnjake koje sam namontirao na vram.
 
neznam dali bi ovo odgovaralo za VRM. http://gelidsolutions.com/thermal-solutions/accessories-enhancement-kit-of-rev-2-icy-vision-for-amd-r9-290-290x/
 
Poslednja izmena:
Jel ima neka fora da se iscita ASIC kartice
 
Plastikaner. Sve je to u poredjenju sa Zotac Extreme igracka. ;)

Cekaj da ti srusim sneska :d



Da, ima puno faza i deluje kao da je dobra karta, ali na dubljem nivou i nije toliko. I jos kada nakalemimo da ce ta ista naponska imati disipaciju kao prosecan i3 koliko je neefikasna, onda definitivno ima boljih opcija.
 
Poslednja izmena:
Jel treba i tu da uzmem? :D Zvacu te pa naleti da vidis sta je zver. Kakva Giga, eVGA i slicna boranija :)

Samo da pitam, jel ta "zver" ima 150% power limit? :D

Neko bi rekao preterivanje, neko cinjenicno stanje. ;)
 
Kakva je to kupovina na nevidjeno :D Odma da ti kazem, nema :p
Strix samo. Giga ako juris max clockove, ali efektivno je losija po svemu ostalom od Strixa.
 
Napisah sto :)
 
Cekaj, i hladjenje losije? Hm.. Hajde, moram da vidim sad da ih nadjem.
Od kud ti kao Asus sektas da uzmes Gigabyte? Nemoj mi reci da si odjednom poceo da ganjas clock-ove?
Ja koliko znam tebe to nije nikad zanimalo. :D
P.S. Izdao si sve nas Asusovce :d
 
Poslednja izmena:
Naravno, Strix 1080ti ima 40% vecu rashladnu povrsinu od Strix 1080-ki. Daleko najbolje hladjenje svih komponenti ima. Zotac-ov VRM ide na 95C, dok Strix-ov ide na 69C.

Mene je uvek zanimao najveci 24/7 clock. Ali to nije glavni razlog kupovine Gige vec olaksavajuca okolnost, u trenutku kada sam uzimao je Strix kostao 900e, a Aorus 800e. A morao sam poruciti blok u tom trenutku i onda nisam mogao da cekam. Za pod vodu me ne zanima preterano sto ima trofaznu naponsku sa quadruplerima.
 
Poslednja izmena:
Naravno, Strix 1080ti ima 40% vecu rashladnu povrsinu od Strix 1080-ki. Daleko najbolje hladjenje svih komponenti ima. Zotac-ov VRM ide na 95C, dok Strix-ov ide na 69C.

Mene je uvek zanimao najveci 24/7 clock. Ali to nije glavni razlog kupovine Gige vec olaksavajuca okolnost, u trenutku kada sam uzimao je Strix kostao 900e, a Aorus 800e. A morao sam poruciti blok u tom trenutku i onda nisam mogao da cekam. Za pod vodu me ne zanima preterano sto ima trofaznu naponsku sa quadruplerima.

Kakva je sto se hladjenja tice EVGA FTW3?
 
Ajd da vidim te klokove strixa pa da malo nategnem ovu hawk X :)
 
Kakva je sto se hladjenja tice EVGA FTW3?

11C toplija na jezgru pri istoj buci(40db) i 5C toplija na VRM-u. Ali bolje skalira sa vecim RPM, pa ako obe nagrnes na max, gpu temp je skoro identican, dok je VRM hladniji kod EVGE.
 
Nazad
Vrh Dno