Šta je novo?

GeForce 1 pa Radeon 7000

apostol7

Čuven
Učlanjen(a)
24.12.2001
Poruke
450
Poena
620
Zanima me dali ce na ploci na kojoj je radio GeForce 1 raditi i Radeon 7000???????
 
Cisto informacije radi Radeon 7000 (Club 3D) radi i na LX ploci. Ploca ga prepoznaje kao AGP 2x.
Radeon 7000 je AGP 2x i 4x i radi na 3,3V (tzv. univerzalni AGP) tj. podrzava AGP 1.0 i 2.0 .

Pozdrav
 
Nazad
Vrh Dno