Šta je novo?

Gears Tactics

Jovyland

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
27.12.2006
Poruke
6,358
Poena
575
Moja oprema  
CPU & Cooler
Ryzen 5 5600
Matična ploča
MS B350M Mortar Arctic
RAM
16GB DDR4 HyperX 3200Mhz
GPU
XFX Qick RX 6700XT
Storage
1 TB SSDa + 3TB HDDa
PSU
Seasonic MII EVO 520W
Monitor
LG 29WK600
Laptop
HP Pavilion Aero 13
Steam
jovyland
Pristup internetu
  1. Optički internet
  2. Mobilni internet
Svakako ne moze da bude gora od Gears of War.

Odlicno izgleda, trebao je GoW oduvek da bude iz ove prespektive, obzirom na gameplay.
 
Uf, ja u životu ne bih igrao GoW da je izometrijska i jako mi je drago zbog toga što nije takva.
 
Igra deluje zanimljivo ali cena....70 evra...ne hvala...ne vredi toliko dati...game pass nema za Srbiju tako da...čekamo popust...
 
Oce MS da gura 70 kao novu standardnu cenu, i za sada im uspeva. Samo cekam da ostali izdavacki sljam nanjusi ovo. Sto neko rece, gejmeri stvarno zasluzuju AAA kompanije...
 
Oce MS da gura 70 kao novu standardnu cenu, i za sada im uspeva. Samo cekam da ostali izdavacki sljam nanjusi ovo. Sto neko rece, gejmeri stvarno zasluzuju AAA kompanije...

Ne verujem da je to u pitanju, vec guranje game pass-a i odvracanje od kupovine pojedinacnih igara. Pogledas cenu na Steam, vidis nenormalnih 70e, vidis da je na pass-u i da mozes da je predjes za par evra i jos par igara da obrnes za 1 mesec pass-a i uzmes pass, svidi ti se i ostanes na pretplati, a MS zadovoljno trlja ruke :)
 
I gamepass je faktor, slazem se. Ali znaju oni da mnogi hoce da kupe igru, pa sto da ih lepo ne oderu. Iskusno, nema sta ,)
 
Završio sam igru, odlična je, dobar klon XCom-a.
Prilično je zabavna, dobra grafika, ok likovi i priča.
Ima dve mane, prva je što nema destrukcije terena, ali uopšte... što je po meni velika mana, jer ona daje dosta čari ovakvim igrama, druga mana je što se misije i mape dosta ponavljaju i što mora dosta side questova da se odradi, da se otključale story misije.
Od tih side-ova, najbolji mi je salvage, kad kontrolišeš dve tačke na mapi istovremeno.

8/10
 
Nazad
Vrh Dno