Šta je novo?

Gde uzeti refil negde u centru grada?

  • Začetnik teme Začetnik teme Bane R
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

Bane R

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
03.07.2000
Poruke
6,781
Poena
810
Crni mi treba i recite mi, različita su mastila za različite kertridže, odnosno marke. Je l tako. HP (5550) mi treba, crna boja.
 
compjet : Srpskih vladara br.4 .Sto se cena tice ne znam jer sam cuo da su skoro
menjali,ali u svakom slucaju imaju OK cene.Imaju American Ink Jet mastila.
poz
 
VHP, Dr.Dragoslava Popovica 11a (blizu Simpsona), 334-06-34
 
CULater je napisao(la):
compjet : Srpskih vladara br.4 .Sto se cena tice ne znam jer sam cuo da su skoro
menjali,ali u svakom slucaju imaju OK cene.Imaju American Ink Jet mastila.
poz


Kakav crni AIJ,Inktec je mnogo bolji.
http://www.link-online.net/price.htm cenovnik,adresa Cvijiceva 87.
Pusti to sto si cuo od drugih da su dobri pa ih ovde reklamiras. 😉
 
@format c:
Da li je to firma koja je ranije postojala u Kosovskoj kod Kinoteke?
 
format c: je napisao(la):

Po tvom potpisu mogu da zakljucim da imas zverku od makine.A
reci mi ovo "Jeste" je tvoj odgovor na pitanje da li pripadas maloj grupi p.....
Ne reklamiram ja nikog kako ti lupetas ko otvoren prozor. :smash:
 
CULater je napisao(la):
Po tvom potpisu mogu da zakljucim da imas zverku od makine.A
reci mi ovo "Jeste" je tvoj odgovor na pitanje da li pripadas maloj grupi p.....
Ne reklamiram ja nikog kako ti lupetas ko otvoren prozor. :smash:


Jeste je odgovor na prethodni post,a zverku imam na nekom drugom mestu.
A ti tvoju nervozu lechi na nekom drugom mestu.
Verovatno nisi nikad ni probao da kupis mastila, ali "rekla-kazala"komsinica da je tamo najbolje.
A ovi iz grupe p..... su juce pitali za tebe.Zafalilo im nesto mlohavo.
 
Alo smarachi, chovek je pitao za refil, ne za vashe "zverke"
 
Poslednja izmena:
baneks je napisao(la):
Kakav crni Inktec, AIJ je mnogo bolji.
http://www.amjet.com
Pusti to sto si cuo od drugih da su dobri pa ih ovde reklamiras.


Ti si probao oba pa znas.
Inktec ima barem sajt za medalju(i medalju) a i proizvodi su im takvi.
:test:
Ili BaneExportImport radi sa AIJ.
 
Poslednja izmena:
format c: je napisao(la):
Ti si probao oba pa znas.
Inktec ima barem sajt za medalju(i medalju) a i proizvodi su im takvi.
:test:
Ili BaneExportImport radi sa AIJ.

Ti si probao oba pa znas.
AIJ ima barem sajt za medalju(i medalju) a i proizvodi su im takvi.

Ili "format c:" radi sa Inktec.
:test:
Razlika u misljenjima. Umetnost razgovora. Osnovna stvar opste kulture. Potvrdjivati svoje a pritom ne omalovazavati tudje. Ali toga (opste kulture) u srba jako malo ima.
 
Poslednja izmena:
Refile sam uvek uzimao u www.exitcd.co.yu
Cika Ljubina....ne moze "centralnije" 🙂
 
Nazad
Vrh Dno