CULater je napisao(la):compjet : Srpskih vladara br.4 .Sto se cena tice ne znam jer sam cuo da su skoro
menjali,ali u svakom slucaju imaju OK cene.Imaju American Ink Jet mastila.
poz
format c: je napisao(la):Jeste.
CULater je napisao(la):Po tvom potpisu mogu da zakljucim da imas zverku od makine.A
reci mi ovo "Jeste" je tvoj odgovor na pitanje da li pripadas maloj grupi p.....
Ne reklamiram ja nikog kako ti lupetas ko otvoren prozor. :smash:
format c: je napisao(la):Kakav crni AIJ,Inktec je mnogo bolji.
http://www.link-online.net/price.htm cenovnik,adresa Cvijiceva 87.
Pusti to sto si cuo od drugih da su dobri pa ih ovde reklamiras. 😉
baneks je napisao(la):Kakav crni Inktec, AIJ je mnogo bolji.
http://www.amjet.com
Pusti to sto si cuo od drugih da su dobri pa ih ovde reklamiras.
format c: je napisao(la):Ti si probao oba pa znas.
Inktec ima barem sajt za medalju(i medalju) a i proizvodi su im takvi.
:test:
Ili BaneExportImport radi sa AIJ.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Napomena: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari