ima-li-koga-tu Čuven Učlanjen(a) 10.09.2003 Poruke 2,305 Poena 680 18.02.2005 #1 ...fujitsu siemens loox 600. thnks
Lucas Čuven Učlanjen(a) 24.02.2002 Poruke 2,698 Poena 705 19.02.2005 #2 a gde si ti kupio taj loox? i koliko si ga platio?
OP OP ima-li-koga-tu Čuven Učlanjen(a) 10.09.2003 Poruke 2,305 Poena 680 19.02.2005 #3 nije moj, pitam za kolegu. nemam pojma, ako te bas zanima pitacu ga.
Lucas Čuven Učlanjen(a) 24.02.2002 Poruke 2,698 Poena 705 19.02.2005 #4 bas me zanima 🙂 hteo sam da ga kupim, ali neznam gde ima...
OP OP ima-li-koga-tu Čuven Učlanjen(a) 10.09.2003 Poruke 2,305 Poena 680 19.02.2005 #5 OK, ali ne mogu pre ponedeljka. postujem cim saznam!