Šta je novo?

Gde naci DFI i BFG?

  • Začetnik teme Začetnik teme shtaps
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

shtaps

Čuven
Učlanjen(a)
25.12.2003
Poruke
733
Poena
619
Najblize zastupnistvo DFIja koje sam uspeo da pronadjem je u Italiji a BFG moze da se kupi u Nemackoj ali zastupnika za Evropu nisam uspeo da nadjem. Ima li neko neki info gde uzeti proizvode ova dva 'proizvodjaca', ili sam nasao to sto trazim? Ima li slucajno njihove robe na nasem trzistu (pitam usput iako znam odgovor, ali ajde, mozda mi je nesto promaklo...)?
 
Njihove robe, na veliku zalost ovog foruma, na nashem trzishtu nema...Za kraj januara se ochekuje pochetak prodaje u Germany, ja mislim 28.01.
 
Slucajno sam nesto gledao na sajtu mikrosa http://mikros.co.yu/yu.komponente.asp?sub=YU.KOMP
i eto ga DFI Lan party, e sada cena je neka ubi boze, mislim sta je ovo uopste. Posto je firma hrvatska, otido lepo na njihov sajt i tamo opet DFI
http://www.senso.hr/mp/komponente.asp?sub=HR.KOMP

Nisam ih zvao jer me nesto ne interesuje to konkretno, ali mi zapalo za oko, posto se ovde dosta pominje. Pa reko sad da podelim sa vama. A vi proverite ako vas interesuje da li je neka navlakusa ili sta li.

Pozdrav!
 
skydiver je napisao(la):
Slucajno sam nesto gledao na sajtu mikrosa http://mikros.co.yu/yu.komponente.asp?sub=YU.KOMP
i eto ga DFI Lan party, e sada cena je neka ubi boze, mislim sta je ovo uopste. Posto je firma hrvatska, otido lepo na njihov sajt i tamo opet DFI
http://www.senso.hr/mp/komponente.asp?sub=HR.KOMP
cene su u kunama (1eur~7,6kn)i bez poreza i nije "ubi boze" sto se tice skupoce(ako si mislio na dfi lan parti nf3 plocu ona je oko 86 eura+porez),ali
je i te kako "ubij ih boze" sto stavljaju cene u kunama na zvanicnom sajtu "Srpske" firme-da taj iznos i valutu nece mozda napisati na fiskalnom racunu?
Ako su vec gadljivi na dinare sto ne uloze minimalan(pogotovo za firmu te velicine)trud i stave cene u evrima.
Nisam nacionalista ali ovo je nepristojno i svakako neprofesionalno sa njihove strane.
 
zlaja je napisao(la):
cene su u kunama (1eur~7,6kn)i bez poreza i nije "ubi boze" sto se tice skupoce(ako si mislio na dfi lan parti nf3 plocu ona je oko 86 eura+porez),ali
je i te kako "ubij ih boze" sto stavljaju cene u kunama na zvanicnom sajtu "Srpske" firme-da taj iznos i valutu nece mozda napisati na fiskalnom racunu?
Ako su vec gadljivi na dinare sto ne uloze minimalan(pogotovo za firmu te velicine)trud i stave cene u evrima.
Nisam nacionalista ali ovo je nepristojno i svakako neprofesionalno sa njihove strane.

Pa to sam i mislio kad sam rekao ubi boze. Mislim treba da gledas u pasulj da bi skontao koja je cena. Mislim da li su kune dinari lire ili marke ili sta li vec
:S:
 
Nazad
Vrh Dno