Šta je novo?

Gde mogu da vidim koja je verzija WinXP (detaljno) u ISO image fajlu? ...moze li to?

RocK-Ker

Slavan
Učlanjen(a)
27.12.2004
Poruke
79
Poena
309
Treba da radim instalaciju XP-a koji se pokazao godinama vrlo stabilnim na dva moja stara racunara!
Preko "winver.exe" saznao sam koja je to kopija ...ali problem je sad sto imam vise od 10 kopija raznih
XP instalacija sve u ISO image fajlovima ...i sad ne znam kako da nadjem koji je koji????
Nije mi problem da otvorim ISO, nije mi problem da ekstraktujem fajl ....problem je, koji fajl?
Nadam se da necu morati da instaliram 1 po 1? ...to bi bilo samoubistvo. :D

Postoji li neki faj u kom to moze da se vidi?

Hvala! :)
 
Ne zamaraj se bzbve, SVAKI normalan XP SP3 ce ti raditi isto.
 
:D ...pa taj koji trazim je bio "normalan"! ...postoji li uopste neki fajl na sirovom instalacionom CD-u gde se moze videti verzija XP-a? :)
 
Onda najbolje skini odnekud novi, svez, sa ili bez SP3, i neces imati problema, sve updejtujes sto mozes i vozi.
 
Probaj sa nLite.Koliko se secam,prvi korak ti trazi da ucitas ISO i onda ti ispise sve informacije.Dalje ne treba ni da ides!
 
po torrentima windows xp sp3 msdn taj je orginalni od microsofta
 
E u taj čist win posle integrišeš još ovo:
http://www.ryanvm.net/forum/viewtopic.php?t=7184
To su ti svi post sp3 apdejti i posle nakon instalacije sve je full. Pogotovo je zgodno ako instaliraš na više računara onda ne moraš pojedinačno da ih apdejtuješ.
Možeš u istom cugu i sata drajvere da integrišeš ako je potrebno.
 
1. Skini XP "untouched image", to ti je verzija bez auto loadera, grubova i ostalih "lekovitih sredstava". Obično je neki MSDN kao što je i Pancho rekao.
2. Reimenuj ga u nešto smisleno, ili obriši sve ostale koje imaš.
3. Slipstrimuj u njega sve što ti treba od SP3 pa nadalje kao što je i Gadjan rekao.
4. ??????
5. PROFIT!!!1 ;)
 
Nazad
Vrh Dno