Nisam do sada video negde.
To sam i ja razmisljao da montiram na komp mada uzimam novi komp tako da...
Ne znam kakav je protok vazduha kroz taj filter sobzirom da se na kuciste stavljaju ventilatori koji imaju sporije obrtaje :/
Treba nam savet nekoga ko to vec ima.
Ako ne uspes da nadjes mozes zbudziti nesto... mada verujem da ima da se nadje samo treba potraziti..
Poslacu ti jedan link na PP pa pogledaj nesto sto sam iscackao sada...