Šta je novo?

Gde kupiti kuciste : Ms Cyclops V?

Genius99

Poštovan
Učlanjen(a)
11.09.2016
Poruke
63
Poena
59
Da li neko zna gde kupiti kuciste : Ms Cyclops V?
Kontaktirao sam radnje sa it sveta, eponuda i niko ga nema na stanju?

Ako zna neko gde moze da se naruci neka javi, moze i pm. :d
 
Jel si gledao na KP? Imaš 4 oglasa

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Jesam naravno, svi kazu isto nemamo na stanju.
Jel moguce da ni madjari ne mogu da ga nabave?
 
kod madjara je skupo kucista uzimati

nemaju taj brend kod njih slicno kuciste spada pod "Akyga" domaci madjarski brend

skuplji je Akyga model (Akyga AKY012BK), a i nema na ipon

Sto ne bi uzeo sledece neko: ARMAGGEDDON T5X PRO ili Zalman T6
 
To je Kimtecov brend zar ne?
Pitaj njih gde da kupis.
 
@Dogzilla

Hvala na preporucu, ali na oba kucista napajanje se montira gore, navikao sam da mi napajanje ide dole
 
@Dogzilla

Hvala na preporuci, ali na oba kucista napajanje se montira gore, navikao sam da mi napajanje ide dole.

A i deluje mi da su oba kucista manja od Cyclops V.

@virke

Poslao sam mail Kimtecu, videcu sta ce odgovoriti, do tad trazim neko drugo slicno, da napajanje ide dole, i da napred
bude dugme za paljenje, restart, usb, za mikrofom slusalice..

Ali je mali izbor takvog kucista..
 
Poslednja izmena:
a i preporučio bi ti da izbegneš ta kućišta,sklopio sam dosta konfi sa njima (sve je to isti ram,samo se prednje plastike razlikuju) i ne vrede te pare.znam da izgleda kao dobar dil,ali taj lim je toliko loš i sve će toliko da ti tandrče da ćeš izludeti.ne moraš da daješ 100+e na kućište,otvori temu i prečešjaj oglase,sigurno u lokalu ima nešto kršteno za 30tak e...
 
Ovde na forumu sam dobio vec preporuku upravo za to kuciste Ms, a i u mnogim temama se preporucuje kao best bay. Ako je ono stvarno toliko lose, da tandrce bruji od vibracije, itd, onda bih ga izbegao.

Ako moze preporuka za neko drugo? Ne mora rgb, providna stranica itd, bitno je da nije manje od Cyclops-a, da mu napajanje ide dole i da napred na prednjoj stranici idu tasteri za paljenje, restart, usb, slusalice..
 
Imao sam ja Cyclops IV i uopšte ne tandrče, sasvim pristojno za te pare.
 
Imam ga ja (Cyclops V) i ne tandrce (sem uz ritam muzike :banana: :crash:) apsolutno nista od plastike,lima do pleks strane.
Mozda su pre bili losiji limovi
 
Ako ne uspem da pronadjem Cyclops-a, da li je ovo okej: Gaming 984B - Dragonslayer?? Vidim da ga ima na stanju..
 
Nazad
Vrh Dno