..treba mi smiegla od 2500...treba mi za lapovanje kulera i procesora....imam vec 500,1000,1500,2000 fali mi jos od 2500...:wall:
razlog: vise nisam mogao da nadjem smirgle koje sam nabavio ranije. Kada sam lapovao jedan hladnjak za kolegu, posle sm2000 stavio sam purol pastu a baza je postala mat.:crash:
pretpostavljam da ove papiri nisu tako kvalitetne kao ono sto sam imao ranije, zato mi treba papit od 2500 :smackbum:
razlog: vise nisam mogao da nadjem smirgle koje sam nabavio ranije. Kada sam lapovao jedan hladnjak za kolegu, posle sm2000 stavio sam purol pastu a baza je postala mat.:crash:
pretpostavljam da ove papiri nisu tako kvalitetne kao ono sto sam imao ranije, zato mi treba papit od 2500 :smackbum: