Šta je novo?

Gde ima...

žubrak

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
03.11.2008
Poruke
410
Poena
169
..treba mi smiegla od 2500...treba mi za lapovanje kulera i procesora....imam vec 500,1000,1500,2000 fali mi jos od 2500...:wall:

razlog: vise nisam mogao da nadjem smirgle koje sam nabavio ranije. Kada sam lapovao jedan hladnjak za kolegu, posle sm2000 stavio sam purol pastu a baza je postala mat.:crash:
pretpostavljam da ove papiri nisu tako kvalitetne kao ono sto sam imao ranije, zato mi treba papit od 2500 :smackbum:
 
Ne treba ti uopste 2500, 2000 je dovoljno da se dobije mirror finish. Takodje pasta nije neophodna, ona vise daje izgledu nego nekoj znacajnoj koristi.
 
Ne treba ti uopste 2500, 2000 je dovoljno da se dobije mirror finish. Takodje pasta nije neophodna, ona vise daje izgledu nego nekoj znacajnoj koristi.

Neko je rekao sa foruma da imao bolje rezultate sa 2500smirglom nego sa purol+2000smirglom..a kao sto sam rekao, bitan je izgled pa zato mi je potreban...:d
 
Poslednja izmena:
Imas ga u svakoj farbari - bar tako mislim. Ja sam danas gledao - kupio smirgle jer treba da sredim ovaj moj TRUE. Kod mene u farbari ima cak dve fele.
Neki jeftiniji 38 din/ list A4 crna i malo skuplji 45 din/A4 crvena.
Ima gradacije od 450 pa do 2500 .:wave:
 
Nazad
Vrh Dno