Šta je novo?

Gde ima front panel 5,25'' za USB, sata, audio prikljuckima

DarkNinja

Slavan
Učlanjen(a)
23.09.2005
Poruke
724
Poena
319
Da li zna neko mozda gde mogu da se nadju front paneli sa gore navedenim prikljuckima, usb i audio su primarni ostalo dodje za ukras:D, a da ne kostaju 2000din posto sam jedino za toliko video do sad(doduse imao je sve zivo, cr,usb,audio,esata...)
 
Trust CR-3600 5.25" CONNECT BAY front mounted cardreader with extra connections 61in1, USB, FW, E-SATA, mic

9007722_1.jpg


1.709 dinara :p
 
Bolje da se steka kinta i kupi dobro kuciste, nego da se (pre)placaju ovakve stvarcice...

A stvarno je za ne poverovati da niko ne ponudi trzistu bas ovo sto trazi covek - USB i Audio. :smash:
 

Lol ja mislim da sam bas taj i video(ai nisu bas nesto mogo digli cenu posto imaju obicaj da budu "malko" skuplji).

@Mitarus

Slazem se ja sa tobom, ali trenutno imam neko staro big tower kciste koje trebam da modujem i u njega da smestim masinu iz potpisa dok ne nadjem ili ne napravim neko lepo htpc kuciste(ova varijanta mi se mnogo vise isplati jer sam kuciste koje je celicno dobio od biraza za dz, a ja sam trenunto bas u nekoj velikoj frci pa mi kuciste i nije na prvom mestu).

Pozz i javite ako vam slucajno nesto naleti, hvala unapred:wave:
 
ja čisto da napišem svoj utisak:
imam verziju koja se uglavljuje u slot od 3.5'' (mada sam hteo da kupim varijantu od 5.25'')
čitač kartica je ok, radi dobro, usb konektor zna da zeza ponekad, audio je ok, sata i esata konektore ne koristim
kablovi su dosta debeli i prave strašan rusvaj u kućištu, haos totalni posle njih, tako da sam ostavio samo čitač kartica priključen i ništa više
:wave:
 
...tako da sam ostavio samo čitač kartica priključen i ništa više
:wave:

Kada ti je prikljucen citac kartica, da li ti prikazuje domilu drajvova u MyComputer? Moj citac kad je prikljucen prijavi gomilu posebnih "uredjaja", zauzme ceo alfabet - J:, P:, R: :crash:
 
da, prikazuje... (ali koliko se secam, ne pod ubuntuom)
 
Hvala, znaci obicno je tako...

Na XPu sam i mnogo me je nerviralo. Mozda ima resenja, nisam trazio, preselio sam citac iz kucista u fijoku i problem resen :)
 
Vrh Dno