Šta je novo?

Gde ima da se kupi TBred B

DiSLOcAtEd

Čuven
Učlanjen(a)
08.01.2002
Poruke
263
Poena
620
Kao sto kaze u naslovu... Jurim da kupim neki AXP 1700+. Sad me interesuje gde ima da se nadje. na procesoru nece biti vrseni neki radikalni zahvati (eventualno OC do nivoa 2000+ ili malo vise :D). da li bi mozda u tom pogledu bila dobra i A revizija? Dosada sve firme koje sam zvao su imale uglavnom Palomino i TBred A Athlone.
Hvala na pomoci unapred.
BTW Hitno je:D
 
DiSLOcAtEd je napisao(la):
Kao sto kaze u naslovu... Jurim da kupim neki AXP 1700+. Sad me interesuje gde ima da se nadje. na procesoru nece biti vrseni neki radikalni zahvati (eventualno OC do nivoa 2000+ ili malo vise :D). da li bi mozda u tom pogledu bila dobra i A revizija? Dosada sve firme koje sam zvao su imale uglavnom Palomino i TBred A Athlone.
Hvala na pomoci unapred.
BTW Hitno je:D

Eno ti Mad_MUzzy u malim oglasima prodaje za male pare t-breda A koji bi ti radio posao.
 
Javi se Gedzi, on ima B reviziju...
 
Hvala vam ljudi ali sam vec uspeo da nadjem, i to posle prevrtanja SVIH firmi koje sam mogao da nadjem u oglasima (npr. situacija tipicna za nekog prosecnog kupca). A situacija je sledeca (radnja se desava u BGu :)):
- Halo, dobar dan.
- Dobar dan.
- Da li imate AXp 1700+?
- Imamo. (Nakon ovoga sledi pocetna euforija :d )
- (vec uzbudjeno) da li je Palomino ili TBred?
Varijacija 1: Palomino (nakon cega usledi hladan tus).
Varijacija 2: TBred (nakon cega usledi jos jedan napad euforije jer,eto, SKORO uspeh da nadjem ono sto trazih).
- (sada sasvim ozbiljno) Da li je A ili B revizija?
Varijacija 1(cesta):A.
Varijacija 2(jako retka,skoro nemoguca :D):B.
Znaci od nekih 20-ak firmi jedva smo uspeli da nadjemo na jednom mestu. A odgovori su bili tipa:
1. Tbred XP ne postoji u varijanti 1700+ vec se samo proizvodi kao 2000+ pa nadalje(priznajem da to nisam znao :D).
2. O tome sto vi trazite svi pricaju, ali ja jos nisam imao priliku ih vidim.
3. Pa naravno, to bi svi trebalo da imaju :confused:
Jednom recju, ako covek trazi odredjenu stvar, postoje izgledne sanse da ce obici skoro pola Beograda dok ne nadje ono sto hoce. Sto se mene tice, zamolio bih Pecu da, ukoliko nadje za shodno, obrise ovaj thread.

Pozdrav

:wave;
 
Ma to sa nalazenjem T'bred-ova B je posebna prica... vise je postao obicaj da prodavci ne zanju sta prodaju, ili jos gore, stave gloopu plavusu da se javlja na tel pa razgovor tece otprilike ovako:
-Dobar dan, interesuje me XP 2100+ ..
-Da, imammo, cena je ta i ta.
-OK, koje je to jezgro?
-Mmmm, ovaj.. jezgro? Samo da pogledam..
-(olaksica) Imate tri tipa, Palomino, Tbred A i B...
-A... B... Palo....... ne pise mi nigde nista slicno. Pise samo nesto 0.18 i 0.13 mikrona.. Nemam taj podatak da li je A ili B.. ali dacu vam kolegu iz servisa...
-OK. (cekanje od 5+ min)
-IZvolte' (serviser), ne ne postoji to B jezgro.. ja sam gledao svugde na netu, cak i na oficijelnom AMD sajtu... nista slicno ne postoji to vas je nako slagao.. Mi imamo AMD Athlon XP 2100+ u 0.13 mikrona
-Ali po svim domacim casopisima je opisan Tbred B !?
-Ne, ne postoji A ili B athlon. Mi prodajemo 0.13 Mirkonski AMD Athlon XP 2100+ za te pare..


:beat: :D :beat:
 
Nazad
Vrh Dno