Šta je novo?

Gde da kupim Call of Duty 2

Kikibgd

Slavan
Učlanjen(a)
07.04.2007
Poruke
1,646
Poena
350
igrao sam na netu sa nekim cd keyem sa wareza ali sada prikazuje ERRor
the key code is in use.
gde mogu da kupim COD 2 ?
i koliko kosta u dinarima ?
jel moguce ako kupim original da mi se desava isto kao sa ovim serijalom sa vareza da
jos neko koristi moj cd-key?
 
COD2 imas u Mamutu u Sremskoj i Plato knjizarama u Knez Mihajlovoj vidjao sam pre par dana, cena je oko 1.200din. Ako neko koristi tvoj cd key pojavljivace ti se error, ali ako kupis sa fiskalnim iseckom ukoliko se to desi mozes da reklamiras mada ti slucajevi su jako,jako retki, bitno je i da kupis ne otvoren primerak.
 
e obisao sam sve radnje u knezu i nema nigde
 
Cod 2 original je ako ga ima je od 30-50e, u zavisnosti gde ga ima, ali vrlo moguce da ga neces naci.
Ali zato moze da se kupi samo cd-key original sa kojim ti nece izbacivati da je key code is in use.
On kosta oko 1000din, i porucuje se sa odredjenih sajtova sa neta, (ne secam se sada tacno koji) ti im uplatis karticom ,ili neko to za tebe to obavi u inostranstvu i oni ti posalju kljuc na mail
koji upises u cod2 i eto originala.
 
Cod 2 original je ako ga ima je od 30-50e, u zavisnosti gde ga ima, ali vrlo moguce da ga neces naci.
Ali zato moze da se kupi samo cd-key original sa kojim ti nece izbacivati da je key code is in use.
On kosta oko 1000din, i porucuje se sa odredjenih sajtova sa neta, (ne secam se sada tacno koji) ti im uplatis karticom ,ili neko to za tebe to obavi u inostranstvu i oni ti posalju kljuc na mail
koji upises u cod2 i eto originala.

Site je www.zest.co.th. Mozzesh da kupish cd key samo, igru, i igru a da ti u medjuvremenu poshalju cdkey na mail. Druga i tretja opcija su malo skuplje jerbo se platja poshtarina, ali ne izadjevishe od 13ak evrova. Cene na siteu su u thai bahtima(ako se ne varam). Dalje se snalazi sam :D
P.S. ja koristim cdkey kupljen sa sitea i workin' just fine :D
 
Poslednja izmena:
koja valuta?
aj baci link na engleskom neki za kupovinu samo cd-key-a
 
Poslednja izmena:
e ljudi trazio sam ali nema nigde da se kupi samo cd-key
aj pomagajte
 
Ako bas nigde ne mozes da nadjes u gradu, vidi preko neta da narucis, Amazon npr.
 
da ocu da narucim ali neznam gde da nabavim samo CD-KEY
 
Danas sam video u izlogu Comtrade-a u Golsfortijevoj COD2 Game of the Year Edition
za oko 2000 din .
AKo vam treba pravac tamo :d
 
imas foru, skines pach 1.3 sa neta, instaliras a zatim instaliras xfiree, ima gomila servera...........
 
Ako te još uvek zanima COD2, igru možeš da kupiš u pccentru. Lepo naručiš preko neta i pošta ti donese na noge :D Ja sam naručio pre 2 dana već spomenuto Game of the Year izdanje i sad uveliko prašim po okolnim serverima :d
 
Ako te još uvek zanima COD2, igru možeš da kupiš u pccentru. Lepo naručiš preko neta i pošta ti donese na noge :D Ja sam naručio pre 2 dana već spomenuto Game of the Year izdanje i sad uveliko prašim po okolnim serverima :d

A koliko si platio, ako nije tajna :D ?
 
Zaista ne znam kolika je postarina posto je ja nisam kupio ali ne bi trebala da bude nesto preterano buduci da je to mala i lagana kutija...Cak i da ti salju post expresom to je oko 150 din u varijanti danas za sutra http://www.postexpress.co.yu/cene.asp
A koliko vidim ti si iz bg-a pa mozda bolje da se prosetas do neke od prodavnica, jedino ako te bas bas bas mrzi da izlazis iz kuce :D
 
Ne mrzi me da izlazim iz kuće nego mi je malo problem da izađem sa posla :whip: .Ovi moji robovlasnici nemaju mnogo razumevanja za moju želju da odigram poneku partiju COD2-a :type: ( naravno u toplini svog doma :d )
 
Zlikovci :D Nema druge nego da se sindikalno organizujes i da trazis svoja ustavom zagarantovana :D gejmerska prava ;)
 
Definitivno je to jedino rešenje.Čak bi dobro došao i jedan štrajkić :-devil-: .Jedino što bi posle toga bilo još gore :whip: a ja bih zbog toga :wall: , pa onda :crash: i na kraju :bottle:
 
Cena je tačno 2.174,28 dinara :D (bez post expressa koji je 150 dinara). Tu je uračunat i popust koji dobiješ kada naručiš preko neta koji je otprilike 100 din, tako da ti je razlika 50 dinara između kupovine u prodavnici ili preko neta. Nije vredno odlaska u prodavnicu i za one koji su u Beogradu.
 
Evo ja prodajem COD2 kupljen pre 2 meseca. Game of the year edition za 1600 din. Nece da radi multiplayer(single player radi) ni sa verzijama koje sam skinuo sa neta(single player radi) u nadi da makar iskoristim cd-key. Nista!!!

Posle toliko dugo vremena cekanja da padne cena, i prelaska single-a nekoliko puta multiplayer ne radi..... grrrrrr
 
Evo ja prodajem COD2 kupljen pre 2 meseca. Game of the year edition za 1600 din. Nece da radi multiplayer(single player radi) ni sa verzijama koje sam skinuo sa neta(single player radi) u nadi da makar iskoristim cd-key. Nista!!!

Posle toliko dugo vremena cekanja da padne cena, i prelaska single-a nekoliko puta multiplayer ne radi..... grrrrrr

Cekaj onda i sto bi neko kupio kada neradi multi... ahhaahah... a i treba da imas preko 100 postova da bi postavio oglas...
 
Pa ne radi mi ni sa jedne kopije(original,skinut sa neta) multiplayer. Tako da je do mene......ahahahaahah....samo ne znam sta je tu smesno- to sto sam cekao toliko dugo da bih ga kupio ili to sto mi nova konfiguracija ne da da pokrenem multiplayer.....
 
Ako te još uvek zanima COD2, igru možeš da kupiš u pccentru. Lepo naručiš preko neta i pošta ti donese na noge :D Ja sam naručio pre 2 dana već spomenuto Game of the Year izdanje i sad uveliko prašim po okolnim serverima :d


gde prashis, ja se ubi da nadjem neke domace severe i nish
 
Zna li neko pouzdano gde sada ima da se kupi ? Da ne obilazim sutra ceo grad. :)
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno