Šta je novo?

Gaming - bizarno, smešno, zanimljivo

Evo nekih koje se trenutno secam, a da su meni fun.

super-mario-Teenage-Mutant-Ninja-Turtles-rafaello-revange-humor-fun-funny.jpg

marios-mistake.jpg

supermario-cake.jpg
 
Ne igram halo, ali moze da se prenese uzbudjenje na bilo koju drugu igru :d
[YOUTUBE]sXasCjUTNpE[/YOUTUBE]

Dobra mi je ova reklama, cudno i neocekivano :)
[YOUTUBE]P3Ci09GwAmg[/YOUTUBE]
 
IGDA svake godine organizuje takmicenje gde timovi imaju 48 sati da od nule osmisle i naprave igru. Interesantno je sta su sve u stanju da odrade za ovo vreme. Tu je i yanimljim komentar clana zirija koji je radio na GoW II, o tome kako je atmosfera u timovima izgledala nekada, a kako izgleda sada kada su se umesale velike zverke i kada se sve vrti oko profita.

5 Inch Floppy - Inside the GameJam
 
Oh gospode. Ovo je strasno. Dokle cemo da trpimo sranja zbog profita?! Sada svi prave filmove i igre bar za 14+ kategoriju jer od 12/14-18 ima dosta potrosaca. Odrasli ljudi su primorani da gledaju filmove za decu jer se drugi skoro i ne prave. Bulletstorm je ocigledno bio predvidjen za stariju publiku zbog svog krvavog sadrzaja i tako je i ocenjen. Ne mogu da verujem da odrasla osoba koja kupuje igru (sebi ili detetu) moze da se zali na seksualni sadrzaj proizvoda za odrasle. Sta kao, nasilje je u redu, ali "double penetration" je tabu? Kome se igra ne svidja neka je zaobidje.

a evo, cisto da post ne bude off topic
 
Poslednja izmena:
^It is a joke, naravno da nema patcha. :)
 
[YOUTUBE]QDOuG0lX8FA&[/YOUTUBE]

Meni je ovo nešto najsmešnije što sam video u poslednje vreme... koliko je retardiran. Pogledajte sobu, tj. zid i okolo... i glas mu je užasno smešan, a tek što se nervira oko retardirane igre...
 
[YOUTUBE]QDOuG0lX8FA&[/YOUTUBE]

Meni je ovo nešto najsmešnije što sam video u poslednje vreme... koliko je retardiran. Pogledajte sobu, tj. zid i okolo... i glas mu je užasno smešan, a tek što se nervira oko retardirane igre...

hahahahahahahaa...gde ovakvi ljudi zive...? xD

a igra je jbt...nemam reci... mozes da igras ako si na speed-u ili exeru...


TRANCE HERO xD
 
Poslednja izmena:
[YOUTUBE]QDOuG0lX8FA&[/YOUTUBE]

Meni je ovo nešto najsmešnije što sam video u poslednje vreme... koliko je retardiran. Pogledajte sobu, tj. zid i okolo... i glas mu je užasno smešan, a tek što se nervira oko retardirane igre...

alaj kakav retard,nemam reci!!!!!doduse,imam i ja drugara koji pljuje u monitor i grize sebi ruku,ali ovo je stvarno.....:))
 
cekajte...ladno niko nije okacio onog lorda ANGRY NINTENDO NERD?
taj gari je apsolutni vladar...


evo,nek budem prvi...ima dosta papazjanija njegovih ;D



 
Power Glove
Pre 2 godine sam se valjao kad sam gledao. :beat:
 
[YOUTUBE]QDOuG0lX8FA&[/YOUTUBE]

Meni je ovo nešto najsmešnije što sam video u poslednje vreme... koliko je retardiran. Pogledajte sobu, tj. zid i okolo... i glas mu je užasno smešan, a tek što se nervira oko retardirane igre...

Sad moze da ga reklamira :d. Podseca me na druga koji je 2006god lomio pinove na Barton 2500+ procesoru da njegov ćale ne bi provalio da je namerno unistio komp i da bi mu kupio nov. Iz destrukcije uvek izadje novo i bolje (kao sto bi rekli istoricari za rat :smash: )
 
Modern Warfare uzivo (FindMarkov.com)

[YOUTUBE]NLmsiaN5dZM[/YOUTUBE]
 
Trejler za Berlin Wall map pack za CoD: BO. :)

[YOUTUBE]2TvnpMO2xzc[/YOUTUBE]
 
Ring of Fire video je objasnio....
 
shot em up:d

[YOUTUBE]oT3ST5ZAdKg[/YOUTUBE]
 
[YOUTUBE]OmhOR50noj8[/YOUTUBE]
 
Nazad
Vrh Dno