Šta je novo?

Gainward 9600GT GS 1024mb 256 bita, slika se zamrzne

tanurdzics

Cenjen
Učlanjen(a)
08.02.2011
Poruke
81
Poena
159
imam ovu grafu par dana, i sta sam primetio, posle nekog malo ovekloka u Expertoolu (default je 700/1000mhz-overklok je 710/1030mhz) slika se zamrzne i onda je potreban restart sistema. Proverim temp i ona je ok,50stepeni, spustim frekv onda radi ok. . . jbga ne zznam sta da radim, reinstalirao sam drajvere i bez promene je . . . sta bi mogao biti problem . . . sve mi smrdi da je grafa pred izdisaj . .. ko zna mozda kasnije i na default kloku pocne zamrzavat sliku . .. U 3d marku 06 mi daje 9000 poena . . . naravno kada se slika ne zamrzne . . . Inace je odlicna karta (kada radi). . . Battlefield bad company 2 igram u 1920-1080 rezoluciji , AAx1, detail na high, ostalo je na medium . . . Sta da radim i da li ja tu nesto mogu uopste i da uradim osim da je zamenim . . ako uopste i prihvate, mada je jos u garantnom roku . .
 
zasto bi ti prihvatili kada karta radi :)
to sto nece da se kloka to je druga stvar :)
 
nemoj je siliti kad ne moze neka bude na default vrednostima,na njima ce bar raditi stabilno :D
 
u pravu je konstatinos, kad ti je razlika u klokovima, bas mala, a nece da radi kako valja, nemoj da diras. ja sam doduse radio klok ali malo nesto, i hoce da zeza, preko rivatuner-a (8600 GTS all solid),zato bolje ne diraj. Ostavi sve na default i bice super.
 
Poslednja izmena:
Pazi...nisi nešto veliko dobio sa tim overklokom...sa 700/1000 na 710/1030...skoro beznačajno, ali dovoljno da ti pravi probleme. Kako su ti prethodne kolege rekle, tako ću i ja-ne diraj ništa, pusti je da radi po defaultu. Ako i tada krene da ponovo pravi probleme i zamrzava sliku...garantni list u ruke i nazad kod prodavca!
 
Nazad
Vrh Dno