Šta je novo?

GA-MA770T-UD3P

bicbozji

Slavan
Učlanjen(a)
14.04.2007
Poruke
12
Poena
304
Zna li neko gde ima kod nas da se uzme ova ploca?Pregledao svaki sajt kojeg sam se setio i video na it svet ali nigde je nema.
 
nema je nigde...mozes da uzmes GIGABYTE GA-770TA-UD3..ista je kao ud3p, samo podrzava sata III i usb III 😀
 
Nazad
Vrh Dno