Šta je novo?

Gašenje SP U115

ciciban

Čuven
Učlanjen(a)
20.12.2002
Poruke
943
Poena
620
Da li se gore navedeni Genius-ovi USB zvučnici mogu ugasiti pomeranjem točkića za pojačavanje u skroz donji položaj (da se čuje i oseti "klik"), poput nekih radio aparata (tranzistora) ili se samo mogu utišati s tim da plava led dioda nastavlja da sija konstantno? Ovo pitam da ne eksperimentišem, tj polomim nešto, jer u donjem delu dugmeta je nacrtan simbol za gašenje (paljenje)... I još jedo pitanje, odnosno, nedoumica. Naime ja zvučnike utišam maksimalno i kad ugasim računar uglavnom nastavlja da sija plava led dioda, mada sam jednom primetio da se ugasila sa gašenjem računara... Pa se pitam šta može da se desi da jednom ima napajanja na USB izlazu, kada je računar ugašen, a drugi put nema? Jer to mu dođe kao neka magija, poput problema koji sam jednom izneo gde mi se dešava da računar nekad uspe, normalno, da ode u sleep mod, a u većini slučajeva čim ga stavim "na spavanje" kroz desetak sekundi se probudi... Nije da se previše opterećujem sa tim "nebitnim nedoumicama", ali, eto, nekad me kopka, pa bar da pitam... Možda neko i zna odgovor...
 
Nazad
Vrh Dno