Stator
Čuven
- Učlanjen(a)
- 03.02.2002
- Poruke
- 1,964
- Poena
- 650
Gledam nesto specifikacije ove graficke karte pa mi sve nesto lici na 5800 (non ultra). Sta vise siguran sam da je rec o identicnoj karti samo sa malo promenjim clockom i drugim imenom. Jer DDR-2 i magistrala od 128 su bile glavne karakteristike 5800. Jos samo da se vidi da li je 4x2 ili 4x1 ali kada se malo bolje razmisli sve jedno je...